Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #13
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Czyli nie będziemy tracić bramek, będziemy je tylko strzelać i w sumie już kupiliśmy sobie to mistrzostwo. Czasami prostota myślenia mnie przeraża.

Po tym co zobaczyłem na MŚ w wykonaniu ekipy Holandii przekonuje mnie. Widać było pressing, zaangażowanie i jeżeli to wniesie van Gaal, to będę ukontentowany. Oczywiście mógłby też zabrać ze sobą jakiegoś reprezentanta. Teraz wbić się w TOP4 będzie trudno, bo reszta ekip nie odpuszcza na rynku transferowym.

Stawiam przed Holendrem ambitne, ale moim zdaniem do zdobycia, zadanie jakim jest powrót do najlepszej czwórki. Jeżeli współpraca zaskoczy to nawet oczekuję wicemistrzostwa i wyżej. Tak, wiem, że po zeszłym sezonie jest to dosyć odważna propozycja, ale nazwisko zobowiązuje i wymagam od van Gaala więcej. Czyli z ostatnim zdaniem zgadzam się z kolegą wyżej co mnie trochę szokuje.

Chciałbym zobaczyć może przede wszystkim iskrę, której momentami brakowało w poprzednim sezonie. Lepszą dyspozycję piłkarzy o potencjale, który dwa lata temu wygrał z taką przewagą ligę. Jest jeden problem. Z tamtego składu poodpadały wielu piłkarzy. To co musi zrobić van Gaal to stworzyć drużynę, która będzie miała charakter. Wojowników, którzy będą wiedzieć, że u siebie nie tracimy punktów, w sytuacjach trudnych dajemy z siebie 110% a gdy zdarzy się wpadka, to ją naprawiamy w kolejnym meczu w przekonywującym stylu. Jak to Luis osiągnie nie wiem, ale już widać, że podejmuje kroki w tym kierunku zaś sam jest profesjonalistą, zaangażowanym człowiekiem i zorientowanym na cel. Może nawet obejrzę jakieś mecze przedsezonowe w tym roku, bo to wyczekiwanie do nowego sezonu jest coraz większe.

E:
Jest też nagranie z pierwszego treningu. W nim mało znanych twarzy, dużo dziwnych ćwiczeń i beznadziejna muzyka w tle:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 22:01 przez allfanmu.)
16-07-2014 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - allfanmu - 16-07-2014 21:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości