Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #50
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Coraz więcej syfu wychodzi do mediów o metodach pracy i kontaktami LVG z drużyną. Jednego jestem pewny, na pewno część tych doniesień jet prawdą. Czemu? A bo za Fergusona nic nie wychodziło z szatni, z Carrington do mediów. Teraz widać, że są osoby, które nie są zadowolone z tego, co się dzieję i na złość mediów anonimowo skarżą się mediom. Ja się wcale nie zdziwię, jak to jest jakiś zwykły ręcznikowy, który właśnie został odsunięty od wspólnych posiłków i rodzinnej atmosfery.

Trochę, jakby powoli zaczynała się uwidaczniać ta druga, ciemna strona LVG, o której wiele osób zapomniało, a mianowicie niby mało istotne kłótnie z poszczególnymi grajkami oraz nadzór, schematyczność, rygor w formie wręcz chorobliwej. Każdy z nas o tym wiedział, ale zawsze gdzieś te minusy znikały w blasku sukcesów LVG. Niemniej widać było, że z każdym rokiem syfu w jego zespołach jest jakby więcej. I w tym momencie boję się, że natrafiło nas apogeum tego zjawiska i wszystko zakończy się piękną katastrofą zarówno United, jak i Holendra. Obym się mylił i wszystko odbiło jeszcze w zupełnie innym kierunku i te cienie w pracy LVG gdzieś znów zniknęły, ale na chwilę obecną coraz bardziej się boję, tego co przyniosą nam najbliższe tygodnie, miesiące.

Było wiadomo, że jak LVG ktoś nie podpasował charakterologicznie, sportowo, to umarł w butach. Takich przypadków mamy już naprawdę dużo pod wodzą Holendra. Rafał, Chicha, RVP, Nani i wrzuciłbym tu też ADM jednak. Pytanie tylko czy na starość Holender nie popełnia błędów w tej sferze i odstrzeliwuje niewłaściwych zawodników, przez co strzela sobie w kolano. Przeciętnemu kibicowi wydaje się, że decyzje te nie były raczej dobre, do tego w chwili obecnej LVG średnio broni styl gry, więc jest pożywka. No zobaczymy, cholernie jestem ciekawy, co jeszcze czeka nas z Lujim. Jestem pełen obaw obecnie, ale gdzieś z tyłu głowy siedzi, że przez całą karierę gość miał w sobie ten błysk geniuszu, którym potrafił zachwycać świat i tak naprawdę tylko to mnie trzyma przy życiu i przy tym, że nie skanduję "LVG OUT".

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2015 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - RedLucas - 10-09-2015 20:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości