Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #78
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Foster napisał(a):Jakie to ma znaczenie, co stało za sprowadzeniem Romero i oddaniu Lindegaarda? LvG mógł śmiało dokonać takiej zmiany.
Znaczenie ma takie, że jeśli LvG czyści sobie szatnię i z ludzi niezawdzięczających miejsca w United Lujowi zostanie tylko absolutny top (Roo-Carrick-Mata-de Gea), to według mnie jest to nie dzwonek, ale dzwon ostrzegawczy, że Luj przegina. A że mógł śmiało dokonać takiej zmiany - jasne, że mógł, mógł również zamiast Martiala sprowadzić Grana Holta, miałbym problem, którego ze "snajperów" nazywać grubym.

Foster napisał(a):Tylko nie rozumiem dlaczego nie został wypożyczony, ale to już temat na inną historię.
Właśnie to jest nieodzowna część tej historii. Jeśli Luj postawił na ławkowe doświadczenie (ok, rozumiem, ma to sens), to po co udupiać Sama? Żeby za rok był tak samo niedoświadczony? W dodatku w sierpniu było dużo okazji, by na Sama postawić i ewentualnie wypożyczyć go po "wdrożeniu" do drużyny Romero lub wcześniejszym rozstrzygnięciu sprawy de Gei.

Cepilek napisał(a):No dokładnie o tym mówiłem, jego zdrowie nie pozwala by topowi pracodowacy mogli mu zaufać.
A ja o czym innym. Rafael długo był zdrowy w minionym sezonie, a i tak nie grał. Lyon o tym wie, ale nie wydaje dużo, bo nie wie, czego się po nim spodziewać. To nie oznacza, że Rafał byłby zły, zwłaszcza w klubie, dla którego jak zawsze gryzłby trawę. M. in. dlatego bym Rafała zostawił, by ktoś w tej bezjajowej drużynie był namiastką Neville'a czy Vidicia.
A argumenty Michała oczywiście szanuję i rozumiem (chyba pisałem o tym kiedyś w temacie o Brazylijczyku). Po prostu nie uważam, by były wystarczające do odstrzelenia go.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2015 16:26 przez Kosma.)
11-09-2015 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - Kosma - 11-09-2015 16:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości