Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #119
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Na pewno plany zarządu, aby Ryan został następcą LVG były związane z tym, że Holender zostawi mu silny zespół najlepiej z mistrzem Anglii. Jako, że nic na to nie wskazuje, pewnie obecny plan jest, aby znów szukać tego człowieka, co nada klubowi blask i stabilizację, Ryan znów pewnie na asystenta i znów plany, aby został następcą.

Ja Pepa szanuję, ale dla mnie w żadnym razie nie jest to menago zweryfikowany i za którego daję sobie rękę uciąć, że osiągnie u nas sukces. Niestety nasz zarząd w niczym obecnie nie różni się od zarządów Chelsea, czy City. Nie ma romantycznego podejścia, aby stawiać na wartości itp itd. Wynik, hajs, to najważniejsze. A jakby był względny spokój, to wyjątkowo można postawić na Giggsa i zaryzykować.

Zewsząd słychać głosy, że w United jest burdel. Gdzieś czytałem newsa jakiś czas temu, że LVG wcale nie chciał Giggsa na asystenta, że był to warunek narzucony przez zarząd i że ponoć jeszcze parę osób ze sztabu zostało na siłę narzuconych Holendrowi. Cóż, zobaczymy, co czas pokaże. Prawda jest też taka, że za chuja nie podoba mi się publika na OT. To co ostatnio się dzieje to IMO trochę przekracza pewne ramy. Można pokazać swoje niezadowolenie, chwilę gwizdnąć przybuczeć. Ale tam jest rzucanie grubymi obelgami, machanie fakami, najchętniej by go zabili.

Do czego zmierzam? Żaden niezwiązany z tym klubem menago nie będzie miał łatwego życia z tą dziczą. Moyesa jechali jak szmatę, przyszedł gość z większą reputacją, dłużej wytrzymali, jest to samo. Dlatego może warto tego Giggsa. Co jak co, czasu miałby IMO dużo jak nikt. Szacunkiem jest darzony ogromnym. Ja od dawna mówię, ja bym zaryzykował. Ale zarząd praktycznie na pewno tego nie zrobi, bo kasa misiu, więc pozostaje czekać, co czas przyniesie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-01-2016 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - RedLucas - 24-01-2016 23:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości