Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Cepilek Online
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #127
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Offtop ale nie lubię umniejszania.

Hubson napisał(a):Niestety obawiam się, że prawdziwa weryfikacja może nigdy nie nadejść dla Pepa, chociaż ja nie jestem przekonany, że w City odniesie sukces. Myślę, że dominacja w lidze to może być maksymalnie tyle ile uda się zrobić.

Nie no paranoja trochę, oczywiście, że weryfikacja Pepa już dawno nastąpiła. Chociażby tylko na podstawie kariery w Barcelonie, na podstawie trofeów. Facet który ustawił drużynę z którą nikt nie mógł się długo równać w Europie. Bardzo dobrze korzystał z akademii(obecni wychowankowie Barcy nie są gorsi od takiego Pedro). W Bayernie stworzył drużyne która gra drugą najbardziej atrakcyjną piłkę zaraz po drużynie w której zostawił kawał swojej filozofii i w której gra 3 najlepszych piłkarzy na swiecie. Na tym polega współczesny football. Wielcy trenerzy mają ustawić, naoliwić wielkie drużyny, nie stworzyć je od zera bo na to nie ma czasu.

Poza tym mając ofertę rzędu 25 milinów od być może najlepiej zarządzanego klubu na świecie. Wybranie bardziej ryzykownej oferty nie musi znaczyć że jest się bardziej ambitnym. Dominacja w w Premier Leauge to wystarczający powód by zatrudnić jakiegokolwiek trenera.
06-02-2016 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - Cepilek - 06-02-2016 00:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości