Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #1
Star TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Jako, że zeszłoroczny przedsezonowy wątek cieszył się zainteresowaniem, to i w tym roku zakładam temat. Składy i godziny dołączę do tego wpisu niebawem.

[Obrazek: 0A0CA3378CE542218B2115D97E8864BB.ashx]

Godziny czasu PL
Kod:
Lipiec
24 Tour 2014       LA Galaxy      N     05:06    
26 Tour 2014       AS Roma        N     22:06    
30 Tour 2014       Inter Milan    N     01:30    
Sierpień
02 Tour 2014       Real Madrid    N     22:06    
12 REUNITED 14     Valencia CF    H     20:30

"Międzynarodowy Puchar Mistrzów"
grupa A

Kod:
Drużyna                 Wygrane  Porażki Bramki  Punkty
1. Manchester United    1        0       3:2     3
2. Inter                1        0       2:1     2*
3. Real Madryt          0        1       1:2     1*
4. AS Roma              0        1       2:3     0

*Inter wygrał po serii rzutów karnych co wg zasad turnieju daje 2 punkty.
Real przegrał po karnych co daje im 1

grupa B
Kod:
Drużyna                 Wygrane  Porażki Bramki  Punkty
1. Olympiakos           1        0       3:0     3
2. Liverpool            0        0       0:0     0
3. Manchester City      0        0       0:0     0
4. AC Milan             0        1       0:3     0

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2014 13:35 przez Breakthru.)
15-07-2014 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Ciekawostka:

Klub niesamowicie dba o wizerunek i nakazuje zawodnikom podróżować w garniturach z herbem miasta pod krawatem, w lakierkach...

[Obrazek: MU_tour_stroje.jpg]

ALE! Chwilę później JUŻ w samolocie zawodnicy przebierają się w wygodniejsze ciuchy Tongue

[Obrazek: MU_tour_stroje2.jpg]

W sumie lot z UK do USA trwa wiele godzin i średnio byłoby go znosić pod krawatem... no ale na lotnisku WSZYTKO ma wyglądać tip-top i nie ma przebacz! Musiało być niezłe zdziwko jak ktoś powiedział chłopakom, że przebrać to się mogą w kiblu w samolocie Big Grin Mata chyba lubi pierdolić konwenanse i dlatego ma taką minę. Ciekawe czy jak dolecą to w trakcie kołowania na lotnisku znowu będą wskakiwać w garniaki?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2014 16:35 przez Silvan.)
18-07-2014 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #3
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Jest skład ekipy na amerykańskie tourne, póki co nie ma Chicharito, Fellainiego i RvP:

Cytat:De Gea
Lindegaard
Amos
Johnstone
Rafael
Evans
Smalling
Jones
Shaw
Blackett
M Keane
James
Herrera
Cleverley
Fletcher
Young
Zaha
Kagawa
Mata
Valencia
Nani
Lingard
Welbeck
Rooney
W Keane

źródło:ProSoccerTalk

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
18-07-2014 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Ciekaw jestem jutrzejszego spotkania. Nie wiem czy będę mógł oglądać, ale bardzo ciekawi mnie co będzie chciał wpoić naszym zawodnikom LVG. W chwili obecnej mamy tylko dwóch napastników, także można się spodziewać, że wyjdziemy jednym. (E: a jednak trzech, jeszcze Will).

Bardzo liczę na Lingarda, M. Keane i Powella, który dołączy lada chwila do zespołu. Mam nadzieję, że Jesse zajmie miejsce Younga/Naniego i będzie w miarę regularniej występował w pierwszym zespole. Chciałbym także, aby Michael dołączył do zespołu i stanowił alternatywę dla podstawowych stoperów. Ciekawi mnie także Zaha. LVG to trener który lubi takich zawodników, jeśli tylko Anglik w końcu weźmie się do pracy, to kto wie, może coś jeszcze z niego będzie. Na pewno nie można go skreślać po jednym sezonie, bo widać, że chłopak coś w sobie ma, tylko nie do końca potrafi z tego korzystać.

Wiadomo kiedy do zespołu dołączą Chicha, Fellaini i Januzaj>



Mój Blog: Pod presją czasu
23-07-2014 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #5
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Chicha podobno już jest w Stanach, natomiast Fellaini i Januzaj pewnie zjawią się przed meczem z Interem, bo zwłaszcza ten pierwszy ma jeszcze prawo do odpoczynku po mundialu.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
23-07-2014 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Pierwszy mecz za nami i chciałoby się powiedzieć wreszcie! Wreszcie po kilkunastu miesiącach przerwy mogliśmy zobaczyć United grające z pomysłem. Poukładana gra w defensywie, dobrze zakładany pressing i ładne operowanie piłką.

Zdecydowanie MOTM dla fenomenalnego Herrery. W pierwszej części bardzo fajnie prezentował się również Welbz. Ogólnie słabych punktów praktycznie nie było - Young zakończył z asystą i dwoma bramkami, Fletch z Cleverleyem wyglądali pewnie, a James z łatwością zdobył dwie bramki. Jedynie Shaw,Nani i Valencia wyglądali w moim przekonaniu dość przeciętnie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014 08:33 przez michal85.)
24-07-2014 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Meczu całego nie oglądałem, niestety trzeba rano wstawać do roboty :/ Za to jak się zbudziłem to od razu sprawdziłem wynik na telefonie i momentalnie banan na gębie. Szybki rzut okiem na video z bramkami i jeszcze większy banan! Ander serio tak wymiata, czy ja mam jakieś zaburzone postrzeganie i ta bryndza w środku pola United z ostatnich lat wykrzywia mi obraz? Chłopak jest fantastyczny, rzucał takie piłki, że nawet Young zaczął wyglądać jak jakościowy zawodnik Tongue

Ciekawie mnie czy przypadkiem LvG z marszu nie rozwiązał jednego z największych rebusów Moyesa, czyli efektywne zmieszczenie Robina-Maty-Rooneya w jednym zespole? 3-5-2 to ustawienie, do którego idealnie można dopasować tą drużynę. Jedyny minus jaki widzę tak na szybko, to jak w to wkomponować Januzaja, który na wahadle nie da rady, no ale nie można mieć wszystkiego.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
24-07-2014 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #8
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Ja mam wątpliwości, czy trójkąt RvP-Roo-Mata to dobre wyjście, ale może praktyka pokaże cos innego. A skąd moje wątpliwości? Każdemu brakuje szybkości. Dlatego liczę na Welbza i...szansę dla Wilsona Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014 10:48 przez michal85.)
24-07-2014 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #9
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Jeszcze dla tych co nie widzieli meczu małe zilustrowanie tego jak to wyglądało.

[Obrazek: MU_froma_1.jpg]

[Obrazek: MU_froma_2.jpg]

[Obrazek: MU_froma_3.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
24-07-2014 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #10
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
michal85 napisał(a):A skąd moje wątpliwości? Każdemu brakuje szybkości.
Własnie podzielam niestety te obawy, zwłaszcza patrząc przez pryzmat reprezentacji Holandii na MŚ, gdzie grał niesamowity Robben. W przypadku gry w/w trójką przód może okazać się trochę zbyt statyczny i brakować kogoś o atrybutach szybkościowych Welbza, kogoś kto będzie potrafił szarpnąć i wymusić zagranie prostopadłej piłki jak to robił Young w II połowie. Trzeba też poczekać i zobaczyć jak sprawdzi się to ustawienie w meczach z poważniejszymi rywalami. Cieszy postawa Herrery, nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tyle prostopadłych (nie wspominając o kluczowych) podań w wykonaniu środkowego pomocnika w United. Po wpadce transferowej z Baskiem w poprzednim okienku transferowym i pamiętnej konferencji na której musiał się gęsto tłumaczyć, polubiłem gościa, obserwowałem jego grę i miałem olbrzymią nadzieję, że jednak ostatecznie trafi do United.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
24-07-2014 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #11
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Silvan napisał(a):Jedyny minus jaki widzę tak na szybko, to jak w to wkomponować Januzaja, który na wahadle nie da rady, no ale nie można mieć wszystkiego.

Myślę, że spokojnie może grać za dwójką napastników w środku.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-07-2014 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #12
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Mimo że wierze w Adnana to jeśli to ustawienie miałoby kluczowe znaczenie w powrocie na szczyt kosztem Belga to chyba można by było napisać #worth, ale nie sądzę by LVG miał przepuścić taki talent.

Jedyne czego żałuje w związku z odejściem Moyesa to jest to że w tym sezonie taką samą droge jak Adnan przeszedłby James, szkoda tej pechowej kontuzji.
24-07-2014 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #13
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Mecz z LA Galaxy w całości na YT:

I połowa - https://www.youtube.com/watch?v=UAnCPd19...RtA2ZvQGIx
II połowa - https://www.youtube.com/watch?annotation...9AbaFGPbN8

Enjoy!
24-07-2014 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
No właśnie, z jednej strony to 352 rozwiązuje problem z Roo, RVP i Mata, ale z drugiej mam takie obawy jak Wy. Jednak jeszcze z trzeciej strony, może jednak to da radę wypalić bez szybkości. Na MŚ w wykonaniu Holendrów mieliśmy takie, a nie inne zestawienie, z szybkim Robbenem. Nie jest jednak powiedziane, że nie da się kreować wielu sytuacji przy bardziej statytycznych zawodnikach. Wszystko wyjdzie w praniu, gdy dojedzie RVP i zmierzymy się z poważniejszymi rywalami.

Poza tym IMO Roo podczas tego sezonu przygotowawczego dojdzie do formy fizycznej, w jakiej nie był od paru dobrych lat. A kiedyś to biegał chłopak nienajgorzej. Przy okazji tego ustawienia zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie zestawienie środkowych obrońców. Ci co wczoraj grali to w zasadzie wszyscy stoperzy jakich mamy, a bez zmian będzie ciężko. I tak zastanawiam się, co kombinuje LVG. Wydaje mi się, że ostatecznie przyjdzie jeden człowiek do centrali i Holender mocno postawi na Keane'a, co bardzo mi się podoba Smile

Coraz mocniej przekonuję się również, że trafi do nas Blind. Tani chłopak będzie, na zmianę akuracik. Strasznie jestem ciekawy, co będzie z takimi ludźmi, jak Young, czy Nani. Teoretycznie nie ma dla nich miejsca w tym ustawieniu i to wpuszczenie ich na napad było takie niby na siłę. Ale wyglądało to nieźle. Mi się wydaje, że mimo wszystko odejdą wobec takiego ustawienia. A szkoda, bo wiecie, że Naniego to chętnie bym zostawił Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-07-2014 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #15
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Ja również mam nie lada zagwozdkę gdzie w tym ustawieniu jest miejsce dla klasycznych skrzydłowych. Wahadła po bokach to tak naprawdę albo ofensywni boczni obrońcy albo pomocnicy o podwyższonej kondycji potrafiący grać w defensywie. Nie wyobrażam sobie Naniego ganiającego po własnej połowie tuż obok środkowego obrońcy. To samo z Januzajem, Youngiem (no może trochę mniej). Zauważmy, że nawet Robben grał jako drugi napastnik w tym zestawieniu. Tylko, że u nas kandydatów do napadu jest sporo, więc wciskanie tam na siłę np. Younga wydaje się irracjonalne. Muszę jeszcze zobaczyć jak to wyglądało w końcówce z Galaxy, ale po powtórkach bramek wydaje się, że Young właśnie tak hasał troszkę w środku.

Danny Blind jest idealnym kandydatem. Przyzwyczajony do systemu, mogący w nim zająć również miejsce w środku pomocy. Dodatkowo rozwiązałoby to problem osamotnienia Shawa na lewej stronie. W miarę tania alternatywa chociaż nadal mam wrażenie, że van Gaal sam przyznając, że nie ma więcej środkowych obrońców potrzebuje jeszcze jednego. Kandydatem tutaj jest De Vrij i jestem bardzo na tak.

E: Danny Blind... Miałem na myśli oczywiście Daleya. Cofam się w czasie niczym Szpakowski. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2014 09:05 przez allfanmu.)
25-07-2014 05:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości