Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
A co udowodnił we wczorajszym meczu Mata? A co udowodnił we wczorajszym meczu Fletcher czy Rooney?

Blackett faktycznie postąpił bardzo naiwnie oddając szybko piłkę, ale ogólnie nie grał źle. Powiedziałbym, że jak na debiut było całkiem ok. Jak dla mnie jeśli szukać na siłę pozytywów to właśnie jednym z nielicznych byłby Tyler. Oczywiście, to jeszcze nie zawodnik na pierwszą 11stkę, ale IMO na kolejne szanse sobie zasłużył.

Ogólnie to koszmar. Byłem i nadal jestem w szoku. Wprawdzie dużo lepiej potrafiliśmy się utrzymać przy piłce, ale nasza gra była za wolna, za schematyczna. Tego się obawiałem jak wypadł Welbz - nie będzie w przodzie kogoś potrafiącego zagrać kombinacyjnie, nieschamatycznie. Rooney wczoraj miał problem z klepką w najprostszych sytuacjach. O Hernandezie nawet nie ma co wspominać, bo chyba każdy spodziewał się takiego bezbarwnego występu.

Środek pomocy również zawiódł. Fletcher był fatalny, a Ander chyba tylko odrobinę lepszy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2014 12:22 przez michal85.)
17-08-2014 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014) - michal85 - 17-08-2014 12:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości