Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #316
Sir Alex Ferguson
Trener bez pracy chce o sobie przypomnieć. To wszystko.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-10-2013 06:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #317
Music RE: Sir Alex Ferguson
[Obrazek: BYd95nCIgAAd3C1.jpg:large]

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-11-2013 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #318
RE: Sir Alex Ferguson
straszne że tylu ludzi dodaje te twity jako favourites lub reetwetuje, taką popularność ma ten idiota morgan...
07-11-2013 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #319
RE: Sir Alex Ferguson
Gdyby ludzie na to nie reagowali to by nic takiego nie dodawał, a tak nie ważne jaka popularność ważne że każdy przyzwoity fan angielskiej piłki cie zna.

Brawa dla tego pana na dole
07-11-2013 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #320
RE: Sir Alex Ferguson



"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-11-2013 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #321
RE: Sir Alex Ferguson
Właśnie miałem wstawiać. Nawyków nie pokonasz Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-11-2013 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #322
RE: Sir Alex Ferguson
Rozgoryczony formą drużyny za czasów Davida Moyesa, włączyłem sobie jedno z nagranych spotkań z poprzedniego sezonu. Parę dni temu oglądałem pierwszy mecz z Realem w LM, a tym razem wybór padł na ostatni mecz sir Alexa Fergusona ze Swansea. Ależ to pięknie wyglądało... z Realem zmysł taktyczny Fergusona, a ze Swansea ogromna motywacja, apetyt na zwycięstwo i gryzienie trawy. United w tym meczu przypominało świetnie naoliwioną maszynę. Te błyskawiczne zrywy ofensywne, gdzie obrońcy rywali mieli pełne portki, coś pięknego. Dobry Boże, kto by wtedy pomyślał, że kilka miesięcy później to wszystko tak pierdolnie? Sad Wszyscy Ci, którzy krytykują Fergusona za pozostawienie następcy słabego składu niech obejrzą parę lepszych spotkań z minionego mistrzowskiego sezonu, bo chyba zapominają jak to wyglądało nie tak dawno temu. Moyes musiałby chyba mieć dużo większą umiejętność zaginania czasoprzestrzeni niż Giggs, żeby skład mu się zestarzał i zmarniał w kilka miesięcy! Serducho mi się kraje patrząc na obecne United, z kapitalnej drużyny zbudowanej przez Fergusona po kilku miesiącach nie zostało właściwie nic...

Jeszcze kilka cytatów komentatorów C+ z meczu ze Swansea, aż sobie zapisałem:

„Zostawia Ferguson (Moyesowi) świetny kadrowo zespół noi przede wszystkim załatwia mu LM w następnym sezonie”

„Ferguson nie zostawia spalonej ziemi, nikt mu nie powie, że ucieka z tonącego okrętu, że ta drużyna może grać już tylko gorzej, NIEPRAWDA, bo ta drużyna, ma naprawdę ogromne rezerwy”

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 00:49 przez Silvan.)
02-03-2014 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #323
RE: Sir Alex Ferguson
Dość dobry artykuł pokazujący, że winę za obecny stan rzeczy jest trochę po stronie Fergusona i jego złej polityki transferowej: http://www.telegraph.co.uk/sport/footbal...olicy.html

Form Is Temporary, Class Is Permanent
27-08-2014 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #324
RE: Sir Alex Ferguson
Dużo prawdy pokazane, czytałem to dziś i zgadzam się z tezami bo ciężko się nie zgodzić że od naszej wielkiej drużyny 2008 najczęściej pieniądze były wydawane na piłkarzy których ściągnięcie nie powinno być priorytetem jak i wtopy.
27-08-2014 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #325
RE: Sir Alex Ferguson
Ja się natomiast coraz bardziej skłaniam do innej hipotezy. Z przekonaniem się do niej poczekam jeszcze rok, może dwa, ale świta mi już w głowie teraz. Mianowicie... nie jest winą Fergusona, że był geniuszem. Nie wiem, czy przerastał innych menedżerów o głowę, ale jeśli chodzi o ten klub, o to środowisko być może była to symbioza idealna. Nie jest winą Fergusona, że wygrywał z tymi piłkarzami których miał i pokonywał zespoły o, przynajmniej teoretycznie, dużo większym potencjale kadrowym. I nie jest powiedziane, że nie wygrywałby także z obecnym zespołem (czego już oczywiście nie sprawdzimy i nie jesteśmy w stanie udowodnić).
Tak jak mówię, wciąż czekam jak sytuacja się rozwinie, ale do tej pory wszystko zmierza niestety w kierunku tego, że pacjent - Manchester United bez swojego Fergusonowego serca być może nie przeżyje. Na jego miejscu pojawi się jakiś klon, z zewnątrz jakby ten sam, ale czy wewnątrz również? Pewnie nie, co oczywiście można było poniekąd przewidzieć, ale mimo wszystko liczyłem, że wszystko będzie bardziej bezbolesne...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
27-08-2014 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #326
RE: Sir Alex Ferguson
Pięknie napisane, ale moim zdaniem trochę na wyrost. Dla mnie było oczywiste, że kiedy SAF odejdzie, klub już nie będzie taki sam. To nie jest maszynka, żeby jeden trybik zastąpić podobnym o podobnej funkcji i wszystko cacy cipcia, tutaj główną rolę grają ludzie. I dlatego sport ma taki urok Smile Ferguson jest jeden, niepowtarzalny, i nie będzie już drugiego. Trochę taki Kazik futbolu - z tą różnicą, że koncerty Kazika można jeszcze usłyszeć w najlepszym wydaniu, koncertu spod batuty SAF-a już nie. Dlatego też ja osobiście, kiedy dowiedziałem się w zeszłym roku, jakie zmiany szykują się w klubie, nie nastawiałem się na fajerwerki w nadchodzącym wtedy sezonie, brałem pod uwagę to, że być może MU nie pojawi się w LM. Może dlatego z jakimś większym spokojem na to spoglądam, nie wiem. Moim zdaniem, zmiany wymagają czasu, ale spokojnie, co ma wisieć, nie utonie.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-08-2014 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #327
RE: Sir Alex Ferguson
Też sobie wczoraj krótko nad tym myślałem i jednak przychylam się do zdania robaka. Nie wina Fergusona, że on wszystkie błędne decyzje (bo nie twierdzę, że żadnych nie było) potrafił obrócić może nie na tyle na swoją korzyść, co wybronić się z nich wynikami. Człowiek, który samą swoją obecnością motywował zawodników do dawania z siebie maksimum. Potrafił ich zmotywować, zaszczepić swój gen sukcesu. Po jego odejściu chłopaki chyba poczuli, że już nic nie będzie takie jak kiedyś. Pod rządami Ferga jednego byłem pewien. Po porażce nastąpi zwycięstwo. Teraz nie jestem tego pewien.
27-08-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #328
RE: Sir Alex Ferguson
allfanmu napisał(a):. Po jego odejściu chłopaki chyba poczuli, że już nic nie będzie takie jak kiedyś. Pod rządami Ferga jednego byłem pewien.
To że Fergie potrafił z byle czego bat ukręcić to jedno ale niestety pozostawienie mizerii po sobie to też po częsci jego wina.
27-08-2014 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #329
RE: Sir Alex Ferguson
SAF nic by nie zdziałał mając w środku pomocy Carricka bez formy, Cleverley'a i Fellainiego...

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-08-2014 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #330
RE: Sir Alex Ferguson
U SAFa Carrick złapałby formę a Clev i Fletch grali lepiej niż wskazywałyby na to ich umiejętności Big Grin
28-08-2014 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości