Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #10
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
Trudno być pozytywnie nastawionym po takim występie. Fajnie zaprezentowali się młodzi i w zasadzie tyle. No może jeszcze Valencia na tle innych wyglądał nieźle - sporo piłek odebrał i zaliczył asystę. Ale im dalej w polu tym gorzej. Fletcher koszmarny, Clev odrobinę lepszy. Mata gola strzelił, ale poza tym zupełnie bezproduktywny. Prawdziwa perełka była jednak w napadzie - zabójczy duet Roo-RvP. Mówiłem od dawna, że nie cenię tej dwójki jako duetu i dzisiejszy mecz tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu. Schematycznie, wolno...po prostu mizeria. Dopiero coś się ożywiło po wejściu Welbza, który w 30 minut zaliczył 2 odbiory (Roo 0, Rvp 1).Widać było jak na dłoni komu naprawde się chce. Przykre jest to, że takiemu zawodnikowi prawdopodobnie pokażemy drzwi.

Spodziewałem się tego, że może być początkowo ciężko osiągnąć satysfakcjonujące wyniki, ale liczył, że JAKIŚ styl ta drużyna będzie miała. Na razie jest bardzo, bardzo kiepsko.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-08-2014 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014) - michal85 - 24-08-2014 21:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości