Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
Nie wiem kurwa, nie potrafię ogarnąć tego co się dzieje z tym klubem. Ten problem musi być tak wykurwiście złożony. Począwszy od piłkarzy, a kończąc pewnie na Mietku sprzątającym stadion. Nie potrafię w żaden sposób sobie wytłumaczyć, czemu gramy tak na stojąco, czemu gramy tyle długą piłką, czemu nie myślimy? Kiedy jeszcze przed chwilą na tournee to wszystko było. O co tu chodzi?

Zawsze potrafiłem sobie jakoś wytłumaczyć to co dzieje się w United, a obecnie nie mogę i to wkurwia. Ale tak wylewając odrobinę frustracji, to kurwa to co odpierdalają nasze wahadła... To ja kurwa nie wiem co powiedzieć. Jeden kurwa lepszy od drugiego. Young kurwa wykonuje po 50 tysięcy dośrodkowań na mecz, gdzie dziś jedno może wyjątkowo znalazło się w promieniu jednego metra od któregokolwiek z naszych zawodników! Reszty piłek nasi w polu karnym nawet nie wąchają. Antek to kurwa tak się przejął opiniami o tym, że jest schematyczny, że w drugiej połowie ani razu nie pobiegł do linii, tylko wszystko podawał po ziemi przed pole karne.

To co robi nasze 300 tysi, to już w ogóle poezja. Nawet słów szydery mi szkoda. Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi Jonesa. Gdyby obok siebie miał solidnych grajków, a zespół zacząłby osiągać dobre wyniki, to pół Europy by fapowało nad jego grą, a tak to jest niezauważany. Dziś wyjątkowo również props dla Maty, który było widać bardzo chciał, bardzo dużo cofał się do drugiej linii, bardzo głęboko zaczynał swoje akcje, ale z kim tu miał grać?

No nic, czekamy dalej.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-08-2014 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014) - RedLucas - 24-08-2014 21:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości