Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #13
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
Gorzej niż w zeszłym tygodniu, wciąż powolnie i bez pomysłu. Jasnego punktu brak, gol dla United padł trochę niespodziewanie. Wtedy łudziłem się, że od tego momentu zaczną grać lepiej, nabiorą pewności siebie. Ale niestety nic z tego. środek pomocy tragiczny, Cleverley tylko trochę lepszy od Fletchera. Kurde, pamiętam jakim Darren był wymiataczem, ale przyszła ta choroba i niestety, na razie to jest cieniem dawnego siebie. Young, bo kilku dobrych występach przed sezonem liczyłem, że gościu się odrodzi, no bo przecież ma talent. Niestety, dzisiaj zagrał fatalnie. Omal co nie zaliczył asysty dla Sunderlandu, po tym jak na początku meczu zdecydował się podać do tyłu... Blackett i Keane wypadli dość pozytywnie, jeśli już musiałbym kogoś wyróżniać, ale IMO to wciąż za wcześnie, żeby to oni grali pierwsze skrzypce w United. Van Persie był faulowany w polu karnym i powinniśmy byli dostać rzut karny w tamtym momencie, ale nawet Van Gaal w wywiadzie pomeczowym wolał mówić o tym jak mało kreatywnie grali nasi piłkarze niż narzekać na decyzję sędziego. Januzaj na środku pomocy był wg mnie dziwnym pomysłem i raczej się nie sprawdził.

Cytat:Ten problem musi być tak wykurwiście złożony.

Zmiana pokoleniowa która była odwlekana przez dłuższy czas, brak zakupu piłkarzy których United potrzebowało, głównie środkowego pomocnika, to jeszcze problem z którym mierzył się Ferguson. Szkot wolał ściągnąć van Persiego i wycisnąć co tylko mógł z tego zespołu i wygrać mistrzostwo, ale nie chciał się bawić w kolejną przebudowę zespołu. Bo to zajęło by kilka sezonów. Teraz, gdy pozbyliśmy się prawie całej starej gwardii problem jest jeszcze poważniejszy. Do tego widać, że jest też jakiś problem natury psychologicznej, nie wiem, brakuje im wszystkim jakiejś pewności siebie, chęci do gry? Tracimy na tym, szczególnie, że inne zespoły nie boją już się grać z United.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
24-08-2014 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014) - Kamill - 24-08-2014 23:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości