Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #14
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014)
Cytat:Nie potrafię w żaden sposób sobie wytłumaczyć, czemu gramy tak na stojąco, czemu gramy tyle długą piłką, czemu nie myślimy? Kiedy jeszcze przed chwilą na tournee to wszystko było. O co tu chodzi?
Już Ci mówię, to wbrew pozorom bardzo proste.
Brak środkowych pomocników. Jeśli nie masz w drużynie duetu który odbiera piłki i umiejętnie je rozrzuca, to nie ma mowy o dobrej grze. Jedyna nadzieja wtedy, to mieć wariata na skrzydle, który sam pociągnie drużynę(jak Ronaldo czy inny Neymar). U nas skrzydłowi nie istnieją od dobrych paru lat(gdzieś tak od 2011 roku kiedy ostatni raz Nani grał w piłkę). W środku pola straszy ogromna dziura. O ile na tournee słabi pomocnicy mogli sobie radzić przy mniejszym pressingu tak w meczu o punkty jest problem. I nic nie zmieni tu Di Maria. Tu potrzebny jest porządny duet pomocników od zaraz. Barry-McCarthy, Fernandinho-Toure, Wilshere-Ramsey, Holtby-Capoue nawet. Chodzi o pomocników którzy będą mieli jasno określone zadania boiskowe. Fletch na defensywnego pomocnika Manchesteru United się(już) nie nadaje. Niestety. Cleverley to z kolei żart i śmiech, a Herrera.. mam wątpliwości czy nada się na box-to-boxa, dla mnie to jest ofensywny pomocnik, czyli totalnie bezsensowny transfer przy Macie.

Dlatego też jestem sceptyczny co do transferu Di Marii, bo on na dobrą sprawę nic nie rozwiązuje. Di Maria to lepszy Mata.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
25-08-2014 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Sunderland AFC 1-1 Manchester United (24.08.2014) - Under - 25-08-2014 00:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości