Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #466
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
radzio napisał(a):Co do typera: ee co to komu przeszkadza skoro i ostatni post był w grudniu na ten temat, a tak to wszystko skrypt robi (którym opiekuje się Lucas :*)
Bosz... to mnie nie zadowala. :/
11-02-2009 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #467
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Otwórz wszystkie nieprzeczytane posty w nowych oknach 8-)

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
21-02-2009 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #468
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
paolo napisał(a):Otwórz wszystkie nieprzeczytane posty w nowych oknach 8-)
Są pilniejsze rzeczy, niż taki gadżet Tongue

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
21-02-2009 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #469
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
paolo napisał(a):Otwórz wszystkie nieprzeczytane posty w nowych oknach
tego to nawet ja bym nie wymyślił, a przecież jestem bardzo upierdliwy pod względem dopracowania wszelkich funkcjonalności na forum Big Grin


Fan United od 1992 roku
21-02-2009 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #470
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Na moje to ten gadziet to kilkanascie linijek kodu, radzio leniu Wink

amor patriae nostra lex
28-02-2009 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #471
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
jeśli radka nazywasz leniem to ja nie znam słowa na określenie mnie.
skoro są ważniejsze sprawy na forum, a są na pewno, to nie poganiaj

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
01-03-2009 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #472
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Cytat:Na początek przedwakacyjna nowość. Od dzisiaj możecie śledzić wszystko co dotyczy Czerwonych Diabłów za pomocą waszego Gagu-Gadu! Codziennie będziecie mogli dostawać 1 ciekawostkę na temat Manchesteru United, lub informację którzy zawodnicy United obchodzą danego dnia urodziny.

Oprócz tego w przeciągu paru minut zostaniecie poinformowani o publikacji nowego wpisu na Redlogu. Dzięki temu już żaden tekst na Redlogu nie przejdzie obok Waszej uwagi.

Jeśli wydarzy się coś ważnego w drużynie sir Alexa Fergusona na Waszym GG także pojawi się stosowna informacja.

Co trzeba zrobić, aby korzystać z Redlogowego Blipa? Nic prostszego - wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie http://blip.pl, skonfigurujecie swoje GG, aby móc otrzymywać wiadomości, a następnie dodacie do obserwowanych Redloga - http://redlog.blip.pl

Jak widzicie na Redlogu wystartowała nowa usługa. Czy macie może jakiś pomysł jak wykorzystać taką usługę GG na RedCafe :>? W sensie informacja o nowych tematach? (Przypomnienie o typerze, Lucas wiem i pamiętam Tongue).... czekam na sugestie i pomysły i zachęcam do używania http://redlog.blip.pl w Waszym GieGie

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
12-06-2009 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #473
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Sam już się regnąłem , skonfigurowałem co trzeba etc Nawet dostałem pierwsze info o redlogowych tematach Wink Przede wszystkim nie każde tematy/rzeczy mogą interesować całą rzeszę ludzi. Np. przypomnienie o typerze byłoby bardzo cenne ale też , że tak to ujmę spamowałoby tym którzy nie biorą udziału w typowaniu. Trzeba wziąć ten aspekt pod uwagę i nie za często wysyłać owe 'wiadomości'.

Mi odpowiadałyby ciekawostki na temat United , Typer obowiązkowo , może info na temat urodzin piłkarzy czy też zbliżających się meczach.
Potencjał w tym drzemie , trzeba go tylko najwłaściwiej wykorzystać Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-06-2009 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #474
Fatalna atmosfera w chatboxie
1. dobrze by było, jakby CZAT był wyłączony gdzieś w godzinach 23-5 rano. Nie jest potrzebny, za to często w tych godzinach dzieje się wiele niedobrego, z obrażaniem użytkowników włącznie. To nie pierwszy raz się tak dzieje.
Co niektórzy niech sobie idą może w inne miejsce podyskutować. Żenada, a co dopiero by sobie pomyślał, jakiś użytkownik, który pierwszy raz wchodzi na forum zwabiony fajnymi treściami i atmosferą na Redlogu.

2. liczę, że użytkownik Ring0 sam zrezygnuje w funkcji moderatora, której i tak nie wykonuje, za to jest aktywny we wszelkiego rodzaju sporach. Żeby nie wspominać ostatnich wydarzeń, bo zawsze może się zdarzyć jakiś przypadkowy wyskok- odniosę się tylko do słynnej fuzji, gdzie skłócił wszystkich z forum.manutd.pl i wystawił piękną opinie ludziom z redcafe. Śmiesznie to wygląda, jak ktoś taki jest pod linkiem ekipa, już nie mówiąc, że wiele osób, które chętnie by tu pisało, nie zrobi tego właśnie przez jedną osobę.


A na koniec oświadczenie Miko, który zgodził się, żebym zacytował na otwartym forum jego słowa. To był mój pomysł, żeby tutaj ten post przenieść.
miko napisał(a):Widzę, że komuś zależy na tym aby mnie zniszczyć publicznie. Przepraszam bardzo ale kto mnie cały czas podjudza/prowokuje? Łatwo powiedzieć, nie pisz nic. Na szczęście mam kulturę i nie zamierzam szastać kogoś zdjęciami na prawo i na lewo. Przyznaje się, rok temu popełniłem błędy i wysypuje internetowy proch na głowę ale do cholery, kurwa mać. Czy ja im zrobiłem coś złego, że tak na mnie jadą? A tym razem, to zachowanie dwóch pań i pana Rysia było niedopuszczalne.

Dzisiaj mnie już nie będzie na forum, więc wszelkie wątpliwości kierujcie na priva, a ja jutro odpowiem.
Źle się dzieje na forum, dlatego umyślnie napisałem posta w tym temacie, a nie próbowałem się kontaktować prywatnie.


Fan United od 1992 roku
21-06-2009 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #475
Re: Fatalna atmosfera w chatboxie
sebos_krk napisał(a):1. dobrze by było, jakby CZAT był wyłączony gdzieś w godzinach 23-5 rano. Nie jest potrzebny, za to często w tych godzinach dzieje się wiele niedobrego, z obrażaniem użytkowników włącznie. To nie pierwszy raz się tak dzieje.

Pozwolę się z pierwszą częścią posta nie zgodzić, czata wcale nie trzeba wyłączać. Czasem człowiek (student) nie śpi o takiej porze (mam na myśli 2-5 rano, nie spanie o 23.00 jest raczej normalnym zjawiskiem) i może wejść na forum, widząc, że ktoś jest zalogowany porozmawiać właśnie na shoucie. Oczywiście kulturalnie bez obrażania osób nieobecnych itp. A osoby, które łamią pewne zasady powinny po prostu zostać za to ukarane: ostrzeżenie -> ban czasowy -> ewentualnie jeśli to nie pomoże ban na stałe i spokój. Po co zezwalać na obniżanie poziomu forum?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
21-06-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #476
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Zgadzam się z nmz. Po co wyłączać chat bo ktoś przyburaczył? To tak jakby wyłączać pisanie postów bo ktoś pisze głupoty czy obraża innych Tongue

Poza tym panikujecie. Siedzę na wielu forach (niekoniecznie sportowo-klubowych) i naprawdę tu jest chyba najkulturalniej. To, ze czasem ktoś kogoś w internecie nie lubi i chce mu dosrać to jest wbrew pozorom normalne. Rolą ekipy jest do takich zachowań nie dopuszczać a kiedy wystąpią wyciągać konsekwencje. Ale konsekwencje adekwatne do przewinienia. Naprawdę widziałem gorsze rzeczy niż to co działo się w nocy na chacie. Owszem, Miko mógł poczuć się urażony i może czy nawet powinien domagać się przeprosin. Ale nie wyciągał bym jakiś daleko posuniętych wniosków i akcji bo mało kto jest święty. Istnieje takie narzędzie administracyjne jak ostrzeżenie i zostało ono stworzone właśnie do sytuacji takich jak ta.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
21-06-2009 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #477
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Nie widziałem tego w miniczacie... Ale wydaje mi się, że robicie z igły widły. To że raz na jakiś czas pojawi się jakiś konflikt jest nie do uniknięcia. Banowie tutaj nic nie pomoże bo leczy tylko objawy, a nie przyczyny. I co jak przykładowo ja pojadę jakiegoś usera bo się zachowuje jak lol to też mam dostać bana?

Nie bronię teraz nikogo, ani nie usprawiedliwiam, ale znam Ryśka już prawie 5 lat i wiem, że jak on po kimś sobie jedzie to nie bez powodu i zazwyczaj sobie na to zasługuje do czego zresztą Miko się przyznał

Cytat:Przyznaje się, rok temu popełniłem błędy i wysypuje internetowy proch na głowę ale do cholery, kurwa mać. Czy ja im zrobiłem coś złego, że tak na mnie jadą?

Inna sprawa, że Ringo potrafi przegiąć pałę... ale nie wiem czy pamiętacie jak Ringo i część forum jechało sobie po użytkowniku maju, jakoś ludzie przestali jak maju się wyrobił i zrozumiał jak ma się zachowywać.

I mój drogi Miko - jeśli zachowujesz się tak jak do Michaliny na gg (tak pokazywała mi rozmowę przed tym całym czatgate, w której sobie po niej pojechałeś, nie wiem jak w Twoich stronach, ale w moich kobiet się nie obraża...) w stosunku do innych ludzi to nie dziw się, że potem, jak znajdzie się okazja, będą sobie jechać po Tobie. I taka moja rada dla Ciebie - weź zachowuj się jak facet to nikt po Tobie jeździć nie będzie (i nie mówię tu, żebyś jechał kurwami i innymi przekleństwami, ale imo to niektórych swoim zachowaniem prowokujesz do takiego a nie innego zachowania). I nie odbieraj moich słów jako atak w Twoją stronę - mówię co widzę - that's all.

Inna sprawa, że jak już chcecie załatwiać takie sprawy ...to nie w miniczacie.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
21-06-2009 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #478
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Oczywiście czat zostawimy w takiej formie jak jest, bo zdanie forumowiczów jest najważniejsze. Chciałem tylko na jedną sprawę publicznie zwrócić uwagę, więc tak napisałem. Ja zawsze piszę to co myślę i nie unikam dyskusji. Jak się dzieje źle to reaguję Wink


Fan United od 1992 roku
21-06-2009 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #479
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Btw. można by zrobić archiwum mini-chata. Takie jak np. nie przymierzając tu:

http://tinyurl.com/ny6un7

Wtedy by każdy mógł sobie zobaczyć co o nim pisali w nocy np. Tongue

Edit:

Podpowiem jeszcze, ze żeby zobaczyć archiwum trzeba kliknąć liczbę 50, 200 lub 9999 pod shoutboxem. Wyświetla wtedy odpowiednio ostatnie x wiadomości

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
21-06-2009 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #480
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Sorry za double-post. Nie znalazłem lepszego miejsca więc piszę tu. Zgłaszam tylko małą literówkę na forum:

Cytat:Ten post został napisany przez *****, który znajduje się na Twojej liście ingorowanych. Pokaż post.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-06-2009 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości