Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 West Ham United (27.09.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: PL: Manchester United - West Ham United (27.09.2014; 16:00)
W innym temacie pisałem, że chcę wierzyć, że odstawienie od składu Fletchera sprawi, że mocno się ogarnie. Teraz kiedy minęło trochę czasu, chciałbym żeby dostał szansę gry, ale to LvG widzi go na treningach i musi ocenić, czy jest już gotowy żeby bardziej pomóc niż zaszkodzić. Myślę, że naprawdę nadeszła pora, żeby posadzić van Persiego na ławkę. Holender wydaje się być ogrywany na siłę, żeby grając odnalazł formę, ale to nie działa i trzeba coś z tym zrobić nie tylko dlatego, że grał słabo, ale też dlatego, żeby mieć jakieś pole manewru i możliwość wprowadzenia nominalnego i wypoczętego napastnika w drugiej połowie meczu jeżeli będzie to konieczne.

Powtarzam się, ale chętnie zobaczyłbym w końcu Januzaja za napastnikami zamiast Maty, czy Rooneya. Nie wiem dlaczego van Gaal się na to nie zdecyduje i wciska go do napadu. Mój skład jest również życzeniowy, bo jestem pewien, że LvG ma inne plany na ten mecz.

de Gea
Rafael - Blind - Rojo - Shaw
Herrera - Fletcher - Di Maria
Januzaj
Rooney - Falcao

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
26-09-2014 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - West Ham United (27.09.2014; 16:00) - Silvan - 26-09-2014 09:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości