Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 West Ham United (27.09.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
RE: PL: Manchester United - West Ham United (27.09.2014; 16:00)
Cieszy mnie niezmiernie fakt, że LVG nie będzie ruszał linii pomocy i nie przesunie Blinda na środkowego obrońcę. Mam też nadzieję, że Holender nie będzie się bał postawić na któregoś z młodych stoperów. Owszem, obaj są niedoświadczeni, ale wolę postawić na młodego gniewnego, który będzie grał na swojej nominalnej pozycji, niż ryzykować przestawianie Fletchera, który fizycznie odstawał. A, że gramy z Młotami to nie możemy sobie na takie coś pozwolić. Owszem, młodzi też nie są w idealnej, że tak to nazwę dyspozycji fizycznej, ale spodziewam się lepszych rezultatów z młodym w składzie. Oczywiście spodziewam się, iż owym młodym będzie Tom Thrope, który już dawno powinien otrzymać swoją szansę, a nie Paddy Mc'Nair.

Nie spodziewam się jakiś wielkich zmian w składzie, a przede wszystkim w grze United. Liczę na bardziej ułożoną grę całego zespołu, który będzie w całości bronił i atakował. Kluczem w jutrzejszym spotkaniu będzie długie utrzymanie się przy piłce. Im dłużej przy niej będziemy, tym mniejsze zagrożenie WHU będzie stanowiło pod nasza bramką. Jedyne czego się obawiam, to kontynuacja grania trzema napastnikami. Rooney powinien wrócić na pozycje napastnika, gdyż tam ma do zaoferowania najwięcej dobrego, a z kolei van Persie powinien usiąść, gdyż jest daleki od optymalnej formy. Niestety, podejrzewam że znów będziemy upychać na boisku całą trójkę napastników/ Bardzo liczę na premierowe trafienie Falcao - pierwsza bramka z pewnością doda mu pewności i pozwoli grać na luzie.


DDG
Rafael - Thrope - Rojo - Shaw
Blind
Herrera - Di Maria
Rooney
van Persie - Falaco

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
26-09-2014 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - West Ham United (27.09.2014; 16:00) - Foster - 26-09-2014 20:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości