Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 West Ham United (27.09.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: PL: Manchester United 2-1 West Ham United (27.09.2014)
Rozpisałem się po meczu, ale szlag trafił mój internet i komentarz zarazem... także teraz krótko.
Początek fajny, potem było gorzej, a po czerwone kartce zostało nam się już tylko bronić. Rooney zachował się jak idiota - po raz kolejny wyłączył myślenie i w głupi sposób (zasłużenie) zarobił czerwoną kartkę osłabiając zespół. Do kartki grał dobrze, aczkolwiek mimo, że grał na "10" grał bardziej jako napastnik, a chyba nie oto chodzi? Ładna bramka, która ukazuje, że najwięcej do zaoferowania Wayne ma jako napastnik i tam powinien grać.
Herrera bardzo dobrze, Blind bardzo słabo - kilka głupich strat, oby Carrick wrócił i szybko złapał formę. Mc'Nair jak na debiut to dobrze (świetna interwencja a'la Vidic). Shaw zaczął bardzo dobrze, w drugiej połowie było troszkę gorzej, a pod koniec było widać, że jeszcze nie jest gotowy na 90 min na pełnych obrotach. Di Maria nie miał dnia, aczkolwiek kilka fajnych zagrań. Rafael chyba najlepszy z obrońców, oby tylko zdrowie dopisywało. De Gea chyba powinien usiąść na ławkę na 2,3 mecze - dobrze mu to zrobi.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
29-09-2014 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-1 West Ham United (27.09.2014) - Foster - 29-09-2014 20:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości