Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-1 Chelsea FC (26.10.2014)
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Chelsea FC (26.10.2014, 17:00)
Nie żartujmy. 0:0 Mourinho weźmie w ciemno.

A teraz pora na skład absolutnie wymarzony dla mnie na to spotkanie. Mianowicie:

De Gea
Rafael - Jones - Rojo - Shaw
Fletcher - Blind
Januzaj - Herrera - Di Maria
Falcao
Jeśli chcemy grać bezpieczniej z mocnymi rywalami, to jedynym słusznym wyborem jest dla mnie Herrera na "10". Nie tracimy dużo na kreatywności, o ile w ogóle, a zyskujemy ogromną dawkę mocy przy obronie i pressingu.
Persil nie pokazał nic takiego, żeby przy grze jednym napastnikiem, przekonał mnie do bycia pierwszym wyborem.
Jedyną wątpliwością jest jeszcze Januzaj. Tu w zasadzie manewrów może być więcej, zwłaszcza jeżeli do gry wróci Valencia. Wtedy to on może okazać się pierwszym wyborem. Jest jeszcze opcja z Youngiem.

A odnosząc się już do samego meczu. Powtórzę się. Nie boję się Chelsea. Do dzisiaj pamiętam mecz sprzed roku. Zdaje się, że jeden z gorszych meczów jakie widziałem w tamtym sezonie. Nie spodziewam się więc, że to spotkanie będzie diametralnie odbiegać od zeszłorocznego scenariusza. Co prawda zarówno po jednej, jak i drugiej stronie jest więcej jakości, ale nastawienie taktyczne powinno być podobne. Chelsea swoim początkiem sezonu ustawiła się świetnie pod względem dorobku punktowego, więc remis na Old Trafford powinien usatysfakcjonować Mourinho.
A co do nas. Wciąż nie wiem o co walczymy. Jeśli o czwórkę, to mecz jak każdy inny, jeśli o coś więcej, mecz super ważny. Jedno jest pewne, ewentualna wygrana powinna dać duży zastrzyk pewności siebie na najbliższe kolejki i być może długo oczekiwane przełamanie.

E: Ops, zapomniałem o Fellainim. Ale być może lepiej pozostawić go jako sprawdzoną wersję rezerwową.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 16:16 przez robaldo.)
24-10-2014 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Chelsea FC (26.10.2014, 17:00) - robaldo - 24-10-2014 15:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości