Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-1 Chelsea FC (26.10.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
RE: PL: Manchester United 1-1 Chelsea FC (26.10.2014)
Co tu powiedzieć, od dobrego już chyba miesiąca widać, że temu zespołowi przyświeca pewna myśl, następuje pewien stały progres w każdym elemencie gry. To było też widać dziś, zagraliśmy naprawdę dobre zawody z chyba obecnie najlepszą ekipą w Anglii. Przede wszystkim coraz lepiej bronimy, jako zespół. Tu nie chodzi o pojedynczych zawodników, lecz ich forma też rośnie. Ale przede wszystkim jesteśmy coraz lepiej zorganizowani. Coraz lepiej się przesuwamy, każdy patrzy na ustawienie swoich kolegów i coraz lepiej to się uzupełnia. Powiedzmy sobie szczerze. Z gry, jedyna groźna sytuacja to ta Hazarda. Fakt, setka, ale dodajmy też, że to była po prostu świetna akcja Niebieskich.

Wydaje mi się właśnie, że LVG od tego chce zacząć. Nasza gra w offie to nadal nic cudownego, nie tworzymy miliona okazji na mecz. Ale nie można też powiedzieć, że to jest bagno. Mamy swoje okazje, ale w większości zawodzi skuteczność. Tak jak mówiłem od początku, jestem na 100% pewny, że prędzej, czy później tu wszystko będzie chodzić jak złoto. I teraz widzę stały progres, widzę jedną myśl. A nie ciągła sinusoidę, jak z zeszłego sezonu. Gdzie potrafiliśmy nagle zagrać super, żeby potem zagrać zupełnie inaczej.

Co do grajków. To rewelacyjna pierwsza połowa RVP, w drugiej trochę zgasł, ale bramkę włożył. Lepszy, niż ostatnio Januzaj, dobry Smoła. niezły Shaw, dobry Fells, w którego zaczynam coraz bardziej wierzyć. Szczerze, to powoli ją traciłem, choć mocno się trzymałem tego, że przynajmniej jeszcze pół sezonu na OT ma i to może się okazać dla niego zbawienne pół sezonu. Lepszy też, niż ostatnio Mata, dużo go w końcu było w grze, dużo akcji przez niego przechodziło, zobaczymy co będzie dalej. Choć teraz to już usiądzie na ławce i powiem nawet to ja, że zasłużenie Big Grin Do tego wszystkiego jeszcze słaby ADM, bezproduktywny dziś. Na prawej flance raczej u nas kariery nie zrobi, choć zobaczymy. Dziś po prostu był tam bezużyteczny. Na lewej stronie było ciut lepiej.

Czekam na kolejne mecze z czołówką. Po cichu liczę, że ten zespół nas zaskoczy w tych meczach, chłopaki dostaną silny impuls, który pozwoli nam na marsz w górę tabeli Smile Ale to tak życzeniowo i marzeniowo.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-10-2014 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-1 Chelsea FC (26.10.2014) - RedLucas - 26-10-2014 23:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości