Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #17
RE: PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014)
Dopóki będziemy tak bezpłciowi w ofensywie, tacy powolni, bez pomysłu, nasze ataki skrzydłami będą polegać na podaniu do stojącego w miejscu Shawa i oddaniu piłki do stojącego w miejscu Di Marii to dalej nasza gra nie będzie przynosić pożądanych efektów.
Dopóki w linii obrony będą grać tacy parodyści jak Valencia, Smalling i Shaw to dalej będziemy dostawać po dupie od każdej bardziej rozgarniętej drużyny.

W poprzednim sezonie graliśmy z Arsenalem, 10 listopada, potem od następnej kolejki zacząłem powtarzać, że Moyes nie podoła i trzeba się zastanowić nad jego zwolnieniem. Następnie jeszcze kilka meczów i wręcz się tego domagałem. Teraz przyszedł znowu początek listopada i zaczyna się ta sama śpiewka. Break pisał, że takie błędy jak krycie z Chelsea obciążają menago. Tak, pełna zgoda. Wybranie Di Marii do wykonywania stałych fragmentów też. Tak samo jak nie potrafienie wykorzystania umiejętności Argentyńczyka. Ostatnie dwa mecze to dramat w jego wykonaniu.
Brak pomysłu na akcje, ślimacze tempo - to też obciąża van Gaala. Ma takich zawodników i cały czas gramy kupę, ciągłe zmiany, ciągle inne ustawienia na boisku, a poprawy nie widać. Do tego non stop jakieś potknięcia. Ja wiem, że kontuzje, że to, że tamto, ale to jest cyrk na kółkach. Niby słusznie Kaka zauważył - do 4 miejsca mamy stratę tylko 4 punktów. Oczekiwania znacznie mniejsze niż za Moyesa, sezon jeszcze do uratowania, ale 1/4 sezonu za nami. Najwyższy czas zacząć grać to co powinniśmy, a tu znowu wypadają nam obrońcy i znowu będzie problem...

Dzisiaj powinniśmy skończyć mecz z workiem bramek, przynajmniej dwa karne się City należały. Rooney mocno średnio, podobało mi się jego zaangażowanie, ale mnóstwo strat, a te przerzuty Confused Z drugiej strony to tylko on, Fellek i RvP zagrali na jakimś poziomie. Najlepszy w naszych szeregach De Gea.
Straciłem dzisiaj entuzjazm. Oczywiście czekam i wierzę w poprawę, ale czarno to widzę Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
02-11-2014 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014) - Ruuuuuuuuuud - 02-11-2014 18:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości