Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #24
RE: PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014)
Moim zdaniem to 4-2-3-1 w dwóch ostatnich meczach było jakimś autorskim pomysłem van Gaala na grę przeciwko najtrudniejszym rywalom, pomysłem, który z różnych względów nie wypalił. Holender pewnie obawiał się, że desygnowanie Di Marii do gry na środku, przeciwko pomocnikom Chelsea i City to samobójstwo i generalnie trudno mieć do niego o to pretensję bo też się bałem, że go tam zdeptają. Niestety Angel grający na skrzydle to była jakaś kosmiczna pomyłka i generalnie efekt byłby podobny do tego co mogło mieć miejsce gdyby grał w środku pola. Z perspektywy czasu łatwo powiedzieć, że trzeba było jednak zaryzykować. Oczywiście szereg innych zawodników również zawiodło, skupiam się tylko na powodach zmiany formacji. Nie bronię też Holendra na siłę, jestem nim mocno rozczarowany bo to on jest odpowiedzialny za tą drużynę.

W każdym razie spodziewam się teraz powrotu do diamentu, czyli ustawienia w którym relatywnie ta drużyna wyglądała i funkcjonowała najlepiej, innego wyjścia nie ma.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
04-11-2014 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014) - Silvan - 04-11-2014 14:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości