Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
jabol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Manucho
Szkoda że Manucho został wypożyczony do Panathinaikosu :cry: Myślę że przydałby by się w naszej drużynie chociażby jako zmiennik dla Rooneya lub Teveza.Ale może po powrocie z Panathinaikosu wróci jeszcze lepszy niż jest teraz i stopniowo bedzie wprowadzany do pierwszego składu :?:
10-02-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #62
Re: Manucho
jabol napisał(a):Szkoda że Manucho został wypożyczony do Panathinaikosu :cry: Myślę że przydałby by się w naszej drużynie chociażby jako zmiennik dla Rooneya lub Teveza.

Został wypożyczony bo nie dostał pozwolenia na pracę w UK, więc wypożyczyli go do Grecji, żeby mógł się ogrywać. Co do jego przydatności w drużynie - po PNA jestem optymistycznie nastawiony, ale nigdy nic nie wiadomo.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
10-02-2008 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Manucho
Zgadzam się !! Przydałby się od zaraz Smile jeśli by nie grał to przynajmniej Tevez i Rooney by grali lepiej bo mieli by niezłego konkurenta do gry w składzie. Tak to w sumie ich pozycje są niepodważalne...

"We Are The Pride of All Europe"
10-02-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Manucho
Manucho, Manucho... ciekawy zawodnik w sumie. Nawet w bazie nowego FMa go nie ma :lol:, a taki Queiroz skądś go wynalazł. Przypatrywałem się temu zawodnikowi podczas PNA i muszę przyznać, że byłem pełen podziwu. Manucho jest niesamowicie szybki, świetnie gra głową, technicznie też jest niezły, no i to kopyto...

Zobaczymy jak potoczą się jego losy podczas pobytu w Panathinaikosie, ale jestem optymistą co do tego zawodnika. Myślę, że będziemy mieć z niego pociechę w przyszłym sezonie. Wink
12-02-2008 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MariuszCarter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Manucho
To co Manucho zaprezentował na ACN(Afrika Cup of Nations) było mocne:] zwłaszcze bramka przeciwko Egiptowi z 1/4 finału
Jak dla mnie to dobre zmocnienie
Wypożyczenie go to świetnyu pomysł bo koleś sie ogra w europejskiej piłce i powróci na Old Trafford
Widziałbym go z Rooney'em w podstawowym składzie w ataku Smile
12-02-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Manucho
MariuszCarter napisał(a):Widziałbym go z Rooney'em w podstawowym składzie w ataku
O tak... a Tevez na ławce... ;] chyba troszkę za bardzo się rozmarzyłeś...
12-02-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MariuszCarter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Manucho
Ma talent tylko potrzeba mu doświadczenia a takie może nabierze w Panathinaikosie Smile
Chłopak ma talent i to niedługo pokaże Smile
12-02-2008 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #68
Re: Manucho
Dobrze będzie jak będąc w United załapie się na ławkę. Jeśli nie z Sahą to z innym piłkarzem sprowadzonym na miejsce francuza Manucho będzie rywalizował o miano trzeciego napastnika. Chyba jednak nie jest to piłkarz tej klasy, aby stanowić podstawową parę napastników razem z Rooneyem. Ale solidny rezerwowy, którego nam teraz brakuje jak najbardziej Smile


Fan United od 1992 roku
12-02-2008 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #69
Re: Manucho
mufc.pl napisał(a):Manucho Goncalves ma podstawy ku temu, by już w następnym sezonie okazać się sporym wzmocnieniem dla Manchesteru United - przekonuje asystent sir Alexa Fergusona, Carlos Queiroz. 25-letni napastnik na razie stara się o pozwolenie na pracę na Wyspach Brytyjskich.

Reprezentant Angoli, który na zakończonym niedawno Pucharze Narodów Afryki w czterech występach zdobył dla swojej reprezentacji cztery gole, obecnie jest wypożyczony do Panathinaikosu Ateny. W niedzielę zadebiutował i od razu zdobył gola.

"Wszystkim, czego potrzebuje Manucho, jest szansa poznania realiów europejskiego futbolu" - mówił portugalski szkoleniowiec. - "Wierzymy, że wypożyczenie do Panathinaikosu pomoże mu się pod tym względem rozwinąć i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mamy nadzieję, że w następnym sezonie znajdzie się w naszej kadrze."

"To piłkarz, który potrafi strzelać gole, a o tego typu graczy nie jest łatwo. Choć skończył 25 lat, jesteśmy absolutnie przekonani, że posiada odpowiednie umiejętności i potencjał, by móc poważnie zaistnieć w futbolu."

Nie szukając daleko przykładów, w podobnym wieku odkryty przez Olympique Marsylia został reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, Didier Drogba. Obecnie jest on piłkarzem Chelsea Londyn.

No kurcze nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę w meczu w barwach United, bo to może być taki czarny koń (ermm... to jest bez podtekstów :-)), bo w Grecji już strzelił, w PNA ładnie strzelał... To w United też może ładnie dać czadu. Grrr kiedy dadzą to pozwolenie na pracę ;/

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-03-2008 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #70
Re: Manucho
Ja osobiści nie obraziłbym się jeżeli prezentowałby futbol taki jak Drogba prezentował w tamtym sezonie Wink Szczerze to liczę na niego w następnym sezonie (bo pozwolenie raczej dostanie)- mam nadzieję, że szybko przyzwyczai się do gry na wyspachSmile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-03-2008 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Manucho
Myśle, że Angolczyk dużo wniesie do drużyny podobnie jak młodzi Nani i Anderson. Ostatnio, ładną bramkę walnął z Larisą w lidze greckiej. Zobaczymy jak poradzi sobie na Old Trafford ale na PNA zaprezentował się z bardzo dobrej strony, brawo i powo Big Grin Big Grin
16-03-2008 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Manucho
OneUnited.pl napisał(a):Panathinaikos Ateny pokonał lokalnego rywala - Panionios. Dwie bramki zdobył Manucho.

Wypożyczony do Aten z Manchesteru United angolski napastnik Manucho strzelił dwie bramki, które zapewniły jego drużynie cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Panioniosem Ateny.

Derby Aten były 3. kolejką fazy play-off, która decyduje o awansie do europejskich pucharów.

Panionios Ateny - Panathinaikos Ateny 1:2 (0:1)
0:1 Manucho 16. min
1:1 Djebbour 74. min
1:2 Manucho 82. min

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
04-05-2008 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #73
Re: Manucho
Oskar napisał(a):Panathinaikos Ateny pokonał lokalnego rywala - Panionios. Dwie bramki zdobył Manucho.
Bramki ze spotkania
http://www.tvgolo.com/football.php?suba ... =&ucat=52&


Fan United od 1992 roku
05-05-2008 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #74
Re: Manucho
Fajnie że Manucho strzela w Grecji. Po raz kolejny pokazał, że gra głową jest jego bardzo silnym punktem Wink Liczę, że w sezonie 2008/2009 zobaczymy go w koszulce z Diabłem na piersi. Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-05-2008 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
deren Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Manucho
Moim zdaniem Manucho jest rozwiązaniem problemu braku gracza typu RVN(o ile taki istnieje).Bardzo dobrze gra głową i umie się ustawić w polu karnym.
17-05-2008 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości