Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Manucho
Manucho przybył do klubu z urazem, który przyprawił o ból głowy Sir Alexa Fergusona. Reprezentant Angoli doznał najprawdopodobniej kontuzji śródstopia. Dobrze, że Klass Jan przyznał się, co jest jego marzeniem. Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-07-2008 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #77
Re: Manucho
Kurcze no... miałem nadzieję iż zaprezentuje nam się w meczu z Aberdeen i w innych przedsezonowych testach Sad
Z tego co mi wiadomo to grozi mu 6 tygodniowa przerwa od treningów... czyli coś bardzo złego dla niego. Jest nowy w zespole i musi się zgrać z resztą drużyny ta kontuzja mu to bardzo komplikuje Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
06-07-2008 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #78
Re: Manucho
Foster26 napisał(a):Z tego co mi wiadomo to grozi mu 6 tygodniowa przerwa od treningów...
Czyli prawie że cały okres przygotowawczy do nowego sezonu , cienko to jakoś widzę ale cóż będzie musiał się pozbierać i wziąć solidnie za treningi . Transfer jakiegoś napastnika do MU wydaję się tylko kwestią czasu a więc konkurencja wzmocni się , tak na prawdę to kto by nie trawił do klubu to i tak będzie on za Roo , Tevezem , (nowym) i jak zostanie Saha dopiero w kolejce do gry ... Trochę daleko ale ciężka praca na treningach i ogromne szczęście to pokaże na co go stać w premiership.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-07-2008 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #79
Re: Manucho
Dokładnie rzecz biorąc, Manucho złamał kość śródstopia. Będzie pauzował naprawdę sporo czasu. Niestety już teraz pewne jest, że Angolczyk nie zagra podczas turnee United po Afryce. A szkoda, chciałem zobaczyć, czy rzeczywiście byłby godnym zmiennikiem dla Teveza i Rooney'a....

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-07-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Manucho
Przeciez nawet nie dostal pozwolenia na prace, a wy mowicie o jakims testowaniu...

jestem barmanem na tym dancingu
06-07-2008 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #81
Re: Manucho
Ale z tego co mi wiadomo, nie musi mieć pozwolenia, aby móc grać w turnee po Afryce.....

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-07-2008 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #82
Re: Manucho
Przecież sam CQ mówi że wszystko jest juz załotwione.... w sumie to nie było jakiegoś oficjalnego komunikatu, no ale skoro CQ i SAF mówili że wszystko jest dobrze no to ok.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-07-2008 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Manucho
Foster26 napisał(a):Przecież sam CQ mówi że wszystko jest juz załotwione.... w sumie to nie było jakiegoś oficjalnego komunikatu, no ale skoro CQ i SAF mówili że wszystko jest dobrze no to ok.

Nie slyszalem prawde mowiac ani Queiroza, ani Fergusona mowiacych, ze pozwolenie jest. Pierwsza aplikacja na pewno zostanie odrzucona, bo Manucho nie kwalifikuje sie pod pozwolenie "legalnie". Moze dostac je po apelacji, ale bedziemy musieli sie naprawde sporo natrudzic zeby udowodnic, ze jest "specjalnym talentem" (nie wiem, czy jest inne wyjscie, mozemy uzyc jego kontuzji jako wytlumaczenia dla niewielu wystepow w kadrze).

jestem barmanem na tym dancingu
07-07-2008 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #84
Re: Manucho
http://www.rvn.manusite.pl/index.php?co=...2111&kat=7

http://www.rvn.manusite.pl/index.php?co=...2027&kat=7

Tu są dwie wypowiedzi Manucho, który mówi że CQ na bieżąco informuje go co z jego pozwoleniem o prace w Anglii.

"Od momentu zakończenia rozgrywek ligowych w Grecji, jestem w stałym kontakcie z Carlosem Queirozem i wiem, że wszystkie sprawy idą w dobrym kierunku"

"Przez cały okres mojej gry w Grecji byłem w kontakcie z Carlosem Queirozem i wiem, że wszystko zmierza w dobrym kierunku."

Jeszcze kiedyś pojawiła się wypowiedź CQ, który zapewniał że Manucho w przyszłym sezonie będzie mógł już grać w United, tylko za cholerę nie mogę jej znaleźć. Nie pamiętam za bardzo na której stronie to czytałem Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
07-07-2008 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #85
Re: Manucho
Jaka sytuacja z Manucho? Wie ktoś? Bo coś niewiele o nim słychać.


Fan United od 1992 roku
12-08-2008 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Manucho
Dalej nie ma pozwolenia na prace.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
12-08-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Manucho
Nie rozumiem tego - Possebon i te dzieciaki brazylijskie mają a Manucho - jeden z lepszych strzelców PNA08 i były gracz Olympiakosu nie ma? Chyba że Fabio, Rafel i Possebon mają jakieś obywatelstwa inne.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-08-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #88
Re: Manucho
Oskar napisał(a):i były gracz Olympiakosu

Dla ścisłości Manucho na wypożyczeniu grał w Panathinaikosie Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-08-2008 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Manucho
Wiem przecież, co nie zmienia faktu że jest on byłym graczem tego klubu.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-08-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Manucho
Nigdy nie grał w Olympiakosie, więc nie jest byłym graczem tego klubu.

Może dlatego, nie ma pozwolenia na pracę, że ma już 25 lat i ciężko podciągnąć go pod 'wielki młody talent'. A meczy w kadrze rozegrał mimo wszystko za mało.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
12-08-2008 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości