Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Manucho
Jak to nie grał? To co tam robił przez pół roku?

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-08-2008 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #92
Re: Manucho
Oskar napisał(a):Jak to nie grał? To co tam robił przez pół roku?
Przecież Ci RedLucas napisał że się pomyliłeś. On był na wypożyczeniu w Panathinaikosie a nie w Olympiakosie :|



Mój Blog: Pod presją czasu
12-08-2008 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Manucho
Przecież ci napisałem że wiem, ale to że był tam tylko wypożyczony to nie oznacza że tam nie grał :O

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-08-2008 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Manucho
Ej ziomuś. BYŁ WYPOŻYCZONY DO PANATHINAIKOSU, a nie jak napisałeś do Olimpiacosu.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
12-08-2008 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #95
Re: Manucho
Ja pierdole co za łom. :shock:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-08-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Manucho
O ja pierdole faktycznie mi się pojebało, sorry ;d

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-08-2008 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #97
Re: Manucho
Póki co Manucho nie dostał pozwolenia i nie trenuje z drużyną, tak więc żeby nie było śmietnika blokuje temat. Jak pojawi się jakieś oficjalne info odnośnie Angolczyka wtedy odblokujemy temat.

Edit: Manucho otrzymał pozwolenie. Temat odblokowuję i przenoszę do odpowiedniego działu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-08-2008 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Manucho
Nie zdziwiłbym się gdyby Manucho w następnym meczu został rzucony na głęboką wodę. Jak przejdzie próbę pozytywnie, to SAF może już nie będzie szukał napastnika. Myślę, że zobaczymy go w meczu z P'mouth, nie zdziwię się jak zagra od pierwszej minuty.

Tylko, że nigdzie nie ma info o tym ze dostał to pozwolenie....

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
22-08-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #99
Re: Manucho
O tym, że dostał pozwolenie pisali na Sky Sports, jednak tylko tam. Na razie żadne inne źródło tego nie potwierdziło.

Jeśli to prawda, że dostał pozwolenie, to się cieszę. Według mnie naprawdę dobry napastnik. No ale zobaczymy jak sobie poradzi w Premier League. Moim zdaniem, pownien dostać szansę z Pompey i wtedy SAF by zadecydował, czy potrzebny nam kolejny napastnik, czy Manucho jest w stanie pomóc United.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-08-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #100
Re: Manucho
Cytat:West Bromwich Albion jest zainteresowane wypożyczeniem Manucho w zimowym oknie transferowym.

Jedyne rozsądne wyjście z sytuacji. Regularna gra w premiership na pewno pozwoli mu zebrać cenne doświadczenie, a w United i tak nie będzie się łapał nawet na ławkę rezerwowych, a szanse dostawał co najwyżej w kilku mało istotnych grach. Obecnie w ataku Diabłów toczy się rywalizacja na nieosiągalnym dla afrykanina poziomie.


Fan United od 1992 roku
28-10-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #101
Re: Manucho
sebos_krk napisał(a):
Cytat:West Bromwich Albion jest zainteresowane wypożyczeniem Manucho w zimowym oknie transferowym.

Jedyne rozsądne wyjście z sytuacji. Regularna gra w premiership na pewno pozwoli mu zebrać cenne doświadczenie, a w United i tak nie będzie się łapał nawet na ławkę rezerwowych, a szanse dostawał co najwyżej w kilku mało istotnych grach. Obecnie w ataku Diabłów toczy się rywalizacja na nieosiągalnym dla afrykanina poziomie.
Jeżeli to prawda to SAF jak również Manucho nie powinni się zastanawiać długo- wypożyczenie do jakiegoś klubu da wreszcie Manucho szansę na regularną grę w PL, co będzie później okaże się bezcennym doświadczeniem. Skoro Tevez siedzi na ławce to Angolczyk nie ma na razie czego tam szukać.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-10-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Manucho
A nie zapominajmy, że facet ma już 25 lat. Jeśli zostanie wypożyczony do WBA (co byłoby najlepszym rozwiązaniem) to za rok będzie miał 26 lat. Jak to się mówi, najlepszy dla piłkarza wiek, a Afrykanin będzie miał za sobą (daj mu Boże, bo i to nie jest pewne) jeden regularnie przegrany sezon w PL. Trochę za mało, jak na piłkarza, który chciał być mniej lub bardziej, ale znaczącą postacią w MU. Ja osobiście nie wróżę mu wielkiej kariery. Ja mu nawet nie życzę dużej kariery. Facet z jeziorka nagle wskoczył do oceanu. Trochę się przecenił. Jeśli skończy w Ligue 2 (we Francji) bądź klubie typu Nantes i będzie tam odgrywał znaczącą rolę to już będzie dobrze.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-10-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Manucho
Gratuluje Ci. Dla Ciebie najlepszy okres piłkarza kończy się po ukończeniu 25 roku życia. Ta, Berbatov za chwilę skończy 28 i on nie jest jeszcze po najlepszym okresie? Weź czasami trochę pomyśl. Facet dojrzały, który ma doświadczenie i więcej gra głową niż nogami to średnio przed 30.
30-10-2008 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Manucho
Oceniać można po występach, a tych MANUcho nie ma. Wypożyczenie, jak najbardziej potrzebne w jego przypadku. Mimo wszystko musi się oswoić z ligą angielską. Futbol potrafi zaskakiwać, być może Manucho będzie nowym asem w talii Sir Alexa Fergusona.
30-10-2008 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #105
Re: Manucho
Na razie o Manucho można powiedzieć, tyle że bardzo dobrze się prezentuje w rezerwach, mimo że jeszcze brami nie strzelił (ostatnio był blisko ale syn Petera broni wyśmienicie) to jest bardzo chwalony przez Ole i nie tylko. Mu trzeba dać troszeczkę czasu, nie zapominajmy że to jego pierwszy sezon w Anglii. Na razie musi grać w rezerwach, niestety w pierwszym składzie jest taka rywalizacja o miejsce w pierwszej "11" że nie ma żadnych szans. Musi cierpliwie czekać na kolejny mecz w Carling Cup, w tym meczu na pewno dostanie swoją szansę, by pokazać co potrafi.
Jeśli zaś chodzi o wypożyczenie w zimowym oknie transferowym, to jest jak najbardziej za. W takim WBA będzie miał szans być napastnikiem nr 1, bądź nr 2, więc będzie mógł zagrać przeciwko np. Terry'emu, czy inny dobry Angielskim obrońcom.
Manucho ma 25 lat, więc jeszcze ma sporo czasu by stać się gwiazdą United i całej ligi ( kto wie może kiedyś Big Grin)



Mój Blog: Pod presją czasu
30-10-2008 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości