Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Manucho
Lucas napisał(a):Dla Ciebie najlepszy okres piłkarza kończy się po ukończeniu 25 roku życia
Gdzie ja to napisałem. Napisałem, że po ukończeniu 26-ciu lat. Czytaj uważniej.

Lucas napisał(a):Facet dojrzały, który ma doświadczenie i więcej gra głową niż nogami to średnio przed 30.
A co ja napisałem? Napisałem, że po ukończeniu 26-ciu lat piłkarz ma swój najlepszy czas, czyli 26-30 rok życia. Dalej to co najwyżej piłkarz może pielęgnować swoją karierę. Ale te najlepsze lata to 26-30. No, ale jeśli ktoś za każdym razem na siłę szuka błędu to znajdzie go wszędzie, nawet jeśli będzie musiał gadać całkowicie nie na temat... Szkoda mi takich ludzi, gdzie się tacy rodzą? :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-10-2008 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Manucho
Hmm, niedawno ktoś policzył średnią wieku piłkarzy zdobywających Złotą piłkę. Średnia ( bez dużych skrajności ) wynosi 26,3. Wychodzi, na to że statystycznie szczyt umiejętności przychodzi właśnie w wieku 26 lat. A najlepszy okres gry piłkarza będzie w okolicach tego wyniku, czyli np. 23-29 lat. Choć chyba też jest tak że im dalej w boisko ( jeśli chodzi o formacje) tym ta średnia będzie wyższa. Większość zdobywców tej nagrody to pomocnicy lub napastnicy. Dla obrońców i bramkarza, doświadczenie znaczy dużo więcej niż dla zawodników ofensywnych.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
30-10-2008 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Manucho
Szkoda że ferguson nie zabiera manucho na klubowe mistrzostwa świata. Była by to dobra okazja żeby się pokazać czasami mam wrażenie, że jednak Carlos był za sprowadzeniem manucho i po jego odejściu odszedł on na dalszy plan.

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
08-12-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Manucho
Jak na razie to w meczach w których ma coś pokazać, to nic nie pokazuje. Mowa oczywiście o pierwszym składzie United. Coś mi się wydaje, że zostanie sprzedany po sezonie gdzieś, bo ciężko będzie miał z przebiciem się 11-stki..
08-12-2008 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Manucho
Tomi napisał(a):Jak na razie to w meczach w których ma coś pokazać, to nic nie pokazuje. Mowa oczywiście o pierwszym składzie United.

Przecież on zagrał tylko kilka minut w meczu ze Stoke City, co prawda zmarnował wtedy kilka sytuacji, ale to był jego debiut. A co do jego przyszłości, to niech na razie rozwija się w rezerwach, a później Ferguson będzie mógł pomyśleć o jakimś wypożyczeniu.
08-12-2008 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Manucho
Tylko wiesz, rezerwy... później wypożyczenie? Wraca do United, a tu już szaleje Campbell z ławki i Welbeck też. Manucho ląduje w Championship i staje się nagle dobrym strzelcem. Owszem szansę mógł na KMŚ dostać ale spójrzmy na jego wiek. :?
08-12-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #112
Re: Manucho
No właśnie. 25 to nie jest wiek, w którym oczekuje się od zawodnika że będzie się przede wszystkim rozwijać itede. On ma grać na poziomie United.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-12-2008 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Manucho
Miko napisał(a):Tylko wiesz, rezerwy... później wypożyczenie? Wraca do United, a tu już szaleje Campbell z ławki i Welbeck też. Manucho ląduje w Championship

No, ale co na to poradzisz? W rezerwach gra, ale co z tego. Wiadomo, że to nie pierwszy skład, a nie grając w pierwszym zespole, nie zdobędzie cennego doświadczenia, które jest mu bardzo potrzebne. Bo wiadomo, że w rezerwach jest niższy poziom, a niżeli w podstawowym składzie. Proponuję go wysłać na wypożyczenie, tam niech gra. Przecież Campbell tak zaskarbił sobie zaufanie Fergusona, który nie chciał go sprzedać do Hull mimo usilnych próśb i kuszących ofert działaczy 'Tygrysów'. Teraz od czasu do czasu gra w Tottenhamie,a to dzięki temu, że w Championship pokazał, że wie jak zdobywać gole.

Miko napisał(a):Wraca do United, a tu już szaleje Campbell z ławki i Welbeck też.

To już zależy od Fergusona. Jeśli Manucho będzie się prezentował jak należy to będzie grał. Jeśli nie to do widzenia. Tylko właśnie ten jego wiek...
08-12-2008 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #114
Re: Manucho
Carlito napisał(a):
Miko napisał(a):Tylko wiesz, rezerwy... później wypożyczenie? Wraca do United, a tu już szaleje Campbell z ławki i Welbeck też. Manucho ląduje w Championship

No, ale co na to poradzisz? W rezerwach gra, ale co z tego. Wiadomo, że to nie pierwszy skład, a nie grając w pierwszym zespole, nie zdobędzie cennego doświadczenia, które jest mu bardzo potrzebne. Bo wiadomo, że w rezerwach jest niższy poziom a niżeli w podstawowym składzie. Proponuję go wysłać na wypożyczenie, tam niech gra. Przecież Campbell tak zaskarbił sobie zaufanie Fergusona, który nie chciał go sprzedać do Hull mimo usilnym prośbom i kuszącym ofertom. Teraz od czasu do czasu gra w Tottenhamie,a to dzięki temu, że w Championship pokazał, że nie jak zdobywać gole.

Miko napisał(a):Wraca do United, a tu już szaleje Campbell z ławki i Welbeck też.

To już zależy od Fergusona. Jeśli Manucho będzie się prezentował jak należy to będzie grał. Jeśli nie to do widzenia. Tylko właśnie ten jego wiek...
Zgadzam się z Carlito. Wg mnie SAF również powinien wysłać Manucho na jakieś wypożyczenie do któregoś z klubów PL- to będzie dla niego dużo lepsze rozwiązanie niż ciągłe ogrywanie się w rezerwach. Jeżeli tam faktycznie pokaże coś godnego uwagi to wtedy będzie można dać mu szanse w pierwszym zespole, ale jeśli nie zabłyśnie wystarczająco mocno? Wtedy trzeba będzie się z nim niestety pożegnać- tak już niestety jest. A co do KMŚ to byłem niemalże pewny, że SAF go ze sobą zabierze... :?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-12-2008 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
IcemanCR7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Manucho
http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... y_do_hull_
Zawodnik został wypożyczony do Hull City i sądzę że tam dostanie na pewno szansę gry w kliku spotkaniach może nawet stworzenia duetu z M.Kingiem, może trochę przesadzam, ale na pewno na wypożyczeniu zagra kilka może kilkanaście spotkań.
16-01-2009 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #116
Re: Manucho
Hull szuka wzmocnień, bo ostatni mecz wygrali 6 grudnia. Wczoraj do klubu trafił również Kevin Kilbane.
Co do naszego napastnika, jest to oczywiście dobry ruch, bo w barwach United mógł liczyć co najwyżej na grę w rezerwach. Wyżej stoją akcje nawet Dannego Welbecka, a w ekipie beniaminka nie ma aż tak mocnej konkurencji. Poza tym nie wydaje mi się, żeby Manucho kiedykolwiek zaistniał na Old Trafford.


Fan United od 1992 roku
16-01-2009 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #117
Re: Manucho
Taki bieg wydarzeń był pewny, tak więc dobrze, iż Manucho został wypożyczony, co ważne do Premiership, więc dla niego jest to wielkie wyzwanie. Liczę, że dobrze sporzytkuje czas spędzony w Hull, a ta ekipa jednak jakieś wymagania ma, bo jednak w tabeli dosyć wysoko stoją, więc wielkie wyzwanie przed nim. Jestem ciekawy, jak rozwinie się sytuacja.

sebos_krk napisał(a):Poza tym nie wydaje mi się, żeby Manucho kiedykolwiek zaistniał na Old Trafford.
Fakt, że cholernie ciężko będzie mu się przebić do pierwszego zespołu, ale nigdy nie mów nigdy. Jeśli miałby coś osiągnać w Manchesterze, to prawda jest taka, że musi prezentować wysoką formę, żeby zaistnieć. Przed nim długa droga, aby wyrobić sobie nazwisko. W pewien sposób będziemy mądrzejsi, gdy wróci z wypożyczenia.
16-01-2009 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Manucho
Miko napisał(a):Tylko wiesz, rezerwy... później wypożyczenie? Wraca do United, a tu już szaleje Campbell z ławki i Welbeck też. Manucho ląduje w Championship i staje się nagle dobrym strzelcem. Owszem szansę mógł na KMŚ dostać ale spójrzmy na jego wiek. :?

No widzę, 26 lat i co?
16-01-2009 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Manucho
Pawlak napisał(a):No widzę, 26 lat i co?

Ja widzę wypożyczenie do Hull City. Nie chce mi się wierzyć, że nagle stanie bramkostrzelnym zawodnikiem w PL i zostanie jeszcze w przyszłym sezonie w ManUtd. IMO myślę, że po sezonie będzie sprzedany...
17-01-2009 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Manucho
IMO OMG ROTLF LOL - człowieku, on chuja grał w United, nie dostał żadnej szansy, pójdzie do Hull, trochę się ogra i skąd Ty możesz wiedzieć, jak tam będzie grał? Oglądałeś ostatni Puchar Narodów Afryki? Ten człowiek MUSI dostać szansę - może w końcu Twoje ukochane Hull City, z którym... jak to mówisz, sympatyzujesz - zacznie dobrze grać, może się wykaże... No ale Ty wiesz lepiej, bo on jest za stary, ma 3...tfu, 26 lat
17-01-2009 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości