Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015)
[Obrazek: i27uwp.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Cambridge United vs Manchester United
FA Cup, 4. runda
23.01.2015; 20:55
Abbey Stadium, Cambridge



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2015 22:50 przez Intel.)
19-01-2015 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Cóż za nietypowy dzień na granie meczu. Nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy jakikolwiek mecz w piątek. Do rzeczy.

Jeżeli van Gaal czegoś nie zmieni z ustawieniem, nadal będzie trwał w swoim uporze, to może się ciężko oglądać. No i znowu powtórzę swoją opinię sprzed meczu z Yeovill. Mecz z takim rywalem to odpowiednia pora do wprowadzania młodych. van Gaal twierdzi, że każdy mecz chce wygrać i wystawia najmocniejszy możliwy skład. To może chociaż Januzaj? Jeżeli nawet w piątek Adnan nie zagra, to chyba może powoli szukać nowego klubu, bo żal, żeby się marnował na ławce. Być może zagra Valdes i jestem ciekawy jak wypadnie. Z naszą obroną nawet Cambridge może oddać kilka celnych strzałów.

Podsumowując, moje oczekiwania:
- zmiana ustawienia
- Wilson, Januzaj i Valdes w pierwszym składzie (minimum, bo oczekuję wiele więcej nazwisk, których nie widujemy często w pierwszym składzie, ale wiem, że nie ma na to szans)
- żywsza gra
20-01-2015 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)

Valdes
Rafael - Smalling - Evans - Shaw/Rojo
Di Maria - Blind - Herrera
Januzaj - Wilson - Lingard



Mój Blog: Pod presją czasu
20-01-2015 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
allfanmu napisał(a):Wilson, Januzaj i Valdes w pierwszym składzie (minimum, bo oczekuję wiele więcej nazwisk, których nie widujemy często w pierwszym składzie, ale wiem, że nie ma na to szans)

Z nazwiska wymieniłbym jeszcze Herrerę, bo na to zasługuje, mam nadzieję, że w tym roku wreszcie powalczymy bardziej o FA Cup, który od dawna jest nieosiągalny. Skład Fostera bardzo mi się podoba (nie wiedziałem, że Lingard jest już na chodzie). Dobra okazja, żeby wrócić do gry 4ką z tyłu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2015 15:10 przez Silvan.)
20-01-2015 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
De Gea
Januzaj-Carrick-Rooney-Evans-Di Maria
Jones-Fellaini-Mata
Falcao-Wilson

Taki skład bym widział. Mam nadzieję, że Luj nie da się hejterom i postawi na sprawdzoną, dającą dobre rezultaty formację. Warto przetestować jak Rooney sprawdzi się na stoperze, a Januzaj i Di Maria na wahadłach.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-01-2015 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #6
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Valdes
Rafael - Smalling - Rojo - Shaw
Fletcher - Blind - Herrera
Januzaj
Wilson - Falcao

takie coś mogłoby być.
20-01-2015 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #7
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
A ja się nie łudzę, żebyśmy ujrzeli inną taktykę niż 3-5-2...

To dramat, że van Gaal kaja się przed napadziorami. Przed Falcao, żeby Mendes nie wyjebał De Gei do Realu, przed Robinem bo to kumpel i przed Rooneyem bo to kapitan...
A miało być chyba inaczej...
20-01-2015 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #8
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Ja bym chciał zobaczyć Rojo na lewej obronie, Blinda koniecznie w środku pomocy a Januzaja gdziekolwiek.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
21-01-2015 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #9
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Under napisał(a):Ja bym chciał zobaczyć Rojo na lewej obronie

Nie, nie, nie! Co prawda Shaw na lewej stronie prezentuje się co najwyżej poprawnie, ale Rojo to nasz najlepszy środkowy obrońca jakiego posiadamy na tę chwilę. Ostatnio widziałem na ms statystyki, które tylko mnie w tym utwierdziły. Pewny siebie, zdecydowany w atakach na piłkę, nieustępliwy (ostatnio pojedynki z Zamorą to było to co uwielbiam w PL ) i do tego świetnie czujący się z piłką przy nodze. Nie możemy sobie pozwolić, żeby wystawiać najlepszego środkowego obrońcę w drużynie na lewej stronie. Shaw musi grać z dwóch powodów: 1. może złapie formę, 2. nie mamy nikogo innego na tę pozycję.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-01-2015 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Rojo ma fajne statystyki - to prawda. Po ciężkim początku się ogarnął - to też prawda. Jednak jego największym mankamentem jest to, że czasem wyłącza myślenie. Tak jak np. w ostatnim spotkaniu, gdzie wbiegł w Carrick'a i przez to poszła bardzo groźna kontra.

Shaw jest zdrowy, co zapowiedział LVG więc zapewne zagra. Mam nadzieję, że chłopak pozostanie już zdrowy, bo przy takiej częstotliwości kontuzji to jego kariera zniszczy się raz dwa...



Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2015 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Rojo przed kontuzją niemal mecz w mecz dawał rywalom jakiś prezent, a teraz nagle jest naszym najlepszym obrońcą. Nie, nie jest. A przynajmniej tego na boisku nie pokazał. Ja nie przypominam sobie takiego występu w jego wykonaniu, jak zaliczał już w tym sezonie Smalling - czyli pewność od pierwszej do ostatniej minuty.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-01-2015 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #12
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Foster napisał(a):Jednak jego największym mankamentem jest to, że czasem wyłącza myślenie. Tak jak np. w ostatnim spotkaniu, gdzie wbiegł w Carrick'a i przez to poszła bardzo groźna kontra.

Trochę w tym prawdy jest, niestety. Chociaz akurat w tym zderzeniu to obaj z Carrickiem dali ciała.

michal85 napisał(a):Ja nie przypominam sobie takiego występu w jego wykonaniu, jak zaliczał już w tym sezonie Smalling - czyli pewność od pierwszej do ostatniej minuty.

Nie przypominam sobie takiego występu w jego wykonaniu, jak Smalling zaliczył z City.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-01-2015 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #13
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Trochę w tym prawdy jest, niestety. Chociaz akurat w tym zderzeniu to obaj z Carrickiem dali ciała.
Dla mnie ewidentnie zawinił Rojo, który wbiegł Michałowi w paradę, ale to właściwie teraz jest bez znaczenia, tym bardziej że obaj zgadzamy się co do tego, że Marcos czasem wyłącza myślenie.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Nie przypominam sobie takiego występu w jego wykonaniu, jak Smalling zaliczył z City.
Tylko jakie to ma znaczenie w kontekście tego co napisał Michał? Bo nie bardzo rozumiem...
Smalling z racji swojej głupoty zaliczył kolosalną wpadkę... jednak później udowodnił, że jest dobrym, a przede wszystkim pewny stoperem, na którego można liczyć. Choć z tym ostatnim to tak nie do końca, bo Chris właśnie leczy kontuzję numer 4 w tym sezonie...



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015 22:46 przez Foster.)
22-01-2015 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #14
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
może Smalling rozegrał 2 całkiem fajne mecze ale Rojo jest za to bardziej równy. Rozgrywa mecze na poziomie i nie ma niepewności jak w przypadku Smallinga czy ten rozegra świetny mecz a potem słaby. Dodatkowo Rojo gra piłką najlepiej z obrońców i okazał się świetnym wzmocnieniem.
23-01-2015 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Jeśli chodzi o prezentowanie równego poziomu to jest to zdecydowanie bardziej domeną Smalling, niż Rojo. To, że Smalling zaliczył wpadkę w jednym, tylko w jednym spotkaniu nie czyni z niego zawodnika chimerycznego. Jeśli ktoś jest nierówny to właśnie Rojo, który potrafi przez jakiś czas grać bardzo dobrze, by potem popełnił jakiś błąd - co jest konsekwencją tego, że wyłącza mózg o czym pisałem wcześniej z Rudem.

I trochę dziwi mnie nazywanie Rojo świetnym wzmocnieniem, skoro jeszcze nie tak dawno z każdej strony spadała na niego krytyka, za jego błędy. Fajnie, że się chłopak ogarnął, wszystko ma się ku lepszemu ale pisane już teraz, że okazał się świetnym wzmocnieniem jest trochę, a nawet bardzo na wyrost.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-01-2015 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości