Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #16
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Foster napisał(a):To, że Smalling zaliczył wpadkę w jednym, tylko w jednym spotkaniu nie czyni z niego zawodnika chimerycznego

Mecz z Yeovil bardzo słabiutki, z Southampton dołożył mała cegiełkę do straconej bramki. Oczywiście Rojo w swoim słabszym okresie również miał udział przy straconych bramkach. Chcę tylko powiedzieć, że żaden z nich nie prezentuje takiej regularności jakiej oczekujemy.

Foster napisał(a):Tylko jakie to ma znaczenie w kontekście tego co napisał Michał? Bo nie bardzo rozumiem...

Chociażby takie, ze Smallingowi też zdarza się wyłączyć myślenie. I to w jaki spektakularny sposób. Wszyscy pamiętają to beznadziejne wejście wślizgiem, ale przypomnijcie sobie za co obejrzał pierwszą kartkę :|

Rojo miał słabszy okres gry, ale ja od samego początku mówiłem, że ten chłopak może być naszą przyszłością na środku obrony. Słabsze występy tego nie zmieniły, więc pisanie, że
michal85 napisał(a):a teraz nagle jest naszym najlepszym obrońcą
jest mijanie się z prawdą. Ja poważnie widzę w tym chłopaku naszego etatowego środkowego obrońcę w najbliższej przyszłości. Spośród zawodników mogących grać na tej pozycji to jest dla mnie grajek z największym potencjałem i odpowiednimi atrybutami do gry w takim klubie jak United. Under kiedyś pisał gdzie widziałby Smallinga, w tej kwestii podzielam jego zdanie. Jak będzie, zobaczymy.


Mecz już dzisiaj, van Gaal dał popis na konferencji i wszystko wskazuje na to, że dalej będziemy grali 5-3-2. W pewnej części Holender ma rację, zmienił ustawienie i zaczęliśmy seryjnie wygrywać. Teraz przyszła jedna porażka i zaczęły się lamenty. Ok, można powiedzieć, że się wybronił, ale tylko na razie. Gra wyglądała fatalnie we wszystkich tych meczach, jesteśmy w drugiej części sezonu, prawie cały czas tłuczemy to ustawienie, wrócili teraz wszyscy nasi kontuzjowani i...jest gorzej niż było. Oczywiscie dalej jestem zwolennikiem 4-4-2, ale po tej konferencji daję jeszcze trochę czasu Lujemu. Eksperymentował z di Marią w ataku, nie wyszło, może od tego odejdzie, może przesunie w końcu Rooneya do ataku. W każdym razie dostał dzisiaj ode mnie trochę kredytu zaufania.

3-5-2 więc pewnie jakiś McNair lub Blackett, chciałbym, żeby zadebiutował Valdes, Januzaja również chciałbym zobaczyć, ale przy takim ustawieniu to nie wiem gdzie miałby niby grać, obowiązkowo Blind, Herrera, Fellaini/Fletcher w środku, Falcao i Wilson w ataku. Takie są moje życzenia na dzisiaj.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
23-01-2015 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55) - Ruuuuuuuuuud - 23-01-2015 11:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości