Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #18
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55)
Jak dla mnie jedynym atutem jaki Rojo posiada to agresywność i zdecydowanie w atakowaniu gracza i operowanie piłką. Ale tylko i wyłącznie to.
Do takiego meczu jak Smalling z Chelsea czy Arsenalem gdzie Chris dowodził obroną i był najlepszy obok De Gei w wykonaniu Rojo nie widziałem i wątpię, że zobaczę. Co do regularności to nie można zapominać o kontuzjach. Chociaż tyle, że Smalling nie musi czekać tak długo jak Evans i w zasadzie po wyleczeniu urazu potrzebuje meczu albo i nie, żeby grać na dobrym poziomie. Poza tym Smalling też nie osiągnął szczytu, więc wywyższanie potencjału Argentyńczyka ponad potencjał Anglika jest mocno wątpliwe.

Przypominam, że kluczowym elementem gry dobrego stopera są zadania defensywne a nie umiejętność wyprowadzania piłki
Co prawda nasz system wymaga tego, że dobrze by było gdyby nasi stoperzy bawili się w Xaviego i Fabregasa ale to nie ich wina, że van Gaal ma taki pomysł na prowadzenie gry.

I pisanie, że nagle jest najlepszym obrońcą nie jest mijaniem się z prawdą, bo gdyby nie liczby to nic by go nie broniło. Zobaczymy, może i ma jakiś potencjał na bycie kozakiem ale w meczach, które ja oglądałem nie widziałem tego potencjału. Zobaczymy za kolejne pół roku.
23-01-2015 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Cambridge United - Manchester United (23.01.2015; 20:55) - Hubson - 23-01-2015 12:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości