Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #23
RE: FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015)
Ciężko mi jakoś dużo pisać na temat tego meczu. Przeszliśmy na diament, graliśmy dwoma napastnikami i nadal mieliśmy gówno. Jak widać, nie samo ustawienie jest problemem i nie to jest złotym środkiem, który uzdrowi naszą grę.

Było tragicznie, nic się nie zmienia w naszej grze od dobrego miesiąca jeśli nie dwóch. Mam nawet wrażenie, że jest coraz gorzej. Wcześniej LVG broniły wyniki, teraz spada na niego ogrom krytyki, bo dobre wyniki się skończyły i wtopa goni wtopę. Jeśli absolutnie nic nie zmieni się do końca sezonu, to jestem ciekawy, co zrobi zarząd. Jeśli chodzi o mnie, ode mnie LVG oprócz tego sezonu ma jeszcze przynajmniej połowę następnego. Może coś zauważy przez ten rok, pozna zespół i latem zacznie budować coś czego jest pewny i naprawi swoje błędy.

Bo póki co widać, że LVG sam nie wie, jak chce grać. Jakim ustawieniem, w jakim stylu, jakimi zawodnikami, cały czas testuje. Ja czekam z niecierpliwością, co zdoła zrobić z tym zespołem Holender.

Jeszcze co do meczu, to na plus Januzaj (bardzo dobra przede wszystkim końcówka pierwszej połowy), Rojo (profesor) i może na mały plus Blind. O reszcie szkoda pisać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-01-2015 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Cambridge United 0-0 Manchester United (23.01.2015) - RedLucas - 24-01-2015 16:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości