Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Preston North End 1-3 Manchester United (16.02.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: FA: Preston North End 1-3 Manchester United (16.02.2015)
Wyczuwam, że chyba lada moment wrócimy do klasycznego 442. Nie wiem, czy się cieszyć z tego powodu, czy nie. W każdym razie fakty są takie, że wczoraj przejście na tą formację odwróciło mecz. A w drugiej połowie z Burnley gra wyglądała też przynajmniej o klasę lepiej. W tym momencie coraz bardziej utwierdzam się w tym, że ten zespół ma w DNA grę skrzydłami i powinniśmy dążyć do gry 433, gdyż klasycznym 442 to Europy na pewno nie zawojujemy. Niemniej mam nadzieję, że również LVG dojdzie do wniosku, że musimy dążyć ku 433 i latem odpowiednio się za to zabierze.

Trochę odjechałem od meczu, ale o formacji wszystko zawarłem. O grajkach powiem tyle, że wczoraj w pierwszej połowie Angel miał już wybitne przebłyski, które powinny być dla niego codziennością. Świetne prostopadłe piłki posyłał. Gdyby Rooney miał więcej czucia gry, to już w pierwszej połowie powinien mieć przynajmniej jedną bramkę na swoim koncie. Również z Burnley Angel się trochę rozruszał. Oby, oby ten gość zaczął się odbudowywać.

Rooney było widać, że brakowało mu nawyków napadziora trochę, ale i tak Falcao zjadł na śniadanie. Falcao, który był znów tragiczny. Nie wiem, może mu soczewki trzeba kupić? Bo skoro on nie widzi numeru 9 na tablicy świetlnej, to może dlatego ma problemy z trafianiem do bramki. Do tego dodam, że kocham Herrerę i on musi grać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-02-2015 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Preston North End 1-3 Manchester United (16.02.2015) - RedLucas - 17-02-2015 19:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości