Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4
RE: PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015)
W zasadzie podpisuję się pod tym co naskrobał Michał. Świetny dzień, świetny wynik.

Także jestem zdania, ze gra defensywna wyglądała dobrze, ale jestem zaskoczony kiepską postawą Liverpoolu. Nie wiem czy wynikała ona z naszej mocy czy z niemocy Liverpoolu jednakże naprawdę wygrali bezradnie i to było niebezpieczne bo w moim odczuciu przez to wkradła się spora nonszalancja w szeregi naszej ekipy. Na szczęście po starciu z Jonesem Lallana nie trafił pod koniec 1 połowy. Ale też jestem zdania, ze bardzo dobrze broniliśmy zespołowo, jednak zdarzały się indywidualne błędy i w zasadzie to głównie po nich Liverpool miał jakieś sytuacje.

Co do kartek to Gerrard dostał kartkę za niesportowe zachowanie, no jak można kopnąć leżącego gracza i to stojąc obok niego, bo gdyby razem biegli i byli to przypadkowe. To było chamskie zagranie i słuszne czerwo. Co do wejścia Jonesa to jakoś nie dałbym za to czerwa. Zółta kartka to max.

Fellaini gra coraz lepiej na tej dyszce, Mata z Herrerą bardzo fajne występy, piłka przy 1 bramce.. awesome. Bramka Maty druga... Awesome. Di Maria szkoda, że zgasł bo początek wydawał się, że dobra zmiana. Cieszę się, że Mata ratuje sobie dupsko na OT bo po takim meczu nie można go skreślać a wydawało się, że będzie na wylocie. W sumie tyle.

Ruszyła maszyna poraz enty Smile
22-03-2015 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015) - Hubson - 22-03-2015 18:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości