Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #8
RE: PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015)
Kocham takie mecze! Walka, walka, i jeszcze raz walka! W tym meczu było chyba wszystko, jak na derby Anglii przystało. A wszystko okraszone całkiem dobrą piłką oraz bajeczną bramką Maty Smile

Mata to w ogóle jest zagadka dla mnie, bo świetnie się odnalazł na tym skrzydle. Te dwa mecze ostatnie to były świetne jego występy. Ktoś pisał w shoucie, że chyba przypakował na siłce, bo rzadziej traci piłkę. Nie wiem czy to prawda z siłką, ale na pewno zauważalne jest to, że świetnie się zastawia i tych piłek rzeczywiście nie oddaje rywalowi. Kapitalnie współpracuje trójkąt Hiszpański: Herrera, Mata i Valencia Big Grin Zresztą w meczu z Liverpoolem dużo było takiej gry w naszym wykonaniu. To jest właśnie to o czym mówiłem, środkowi pomocnicy nie mogą zostawiać skrzydłowych samych. Muszą podchodzić i pomagać w rozegraniu piłki. Nastąpiła zmiana i teraz mamy Fellainiego podchodzącego pod lewe skrzydło i Herrere grającego w trójkącie z Matą i Valencią Smile

Mecz świetny w naszym wykonaniu, wytrzymaliśmy próbę nerwów. Nie podobało mi się jedynie to, że nie było widać znaczącej różnicy na boisku gdy graliśmy 11vs10. Cieszy, że w końcu znaleźliśmy swoje ustawienie (tak jak chciałem, z szeroko grającymi skrzydłowymi Big Grin ) i forma zwyżkuje. Większość z was pewnie oglądała "Sześciu wspaniałych z Manchesteru United". Tam bodaj Gary mówił, że w '99 właśnie po meczu z LFC (wygranym 2-1) uwierzyli, że mogą wygrać każdy mecz, bez znaczenia jaki to przeciwnik i jaki jest wynik. Mam nadzieję, że po wczorajszym spotkaniu również powstanie zespół, który uwierzy w siebie, wykona swoją misję w tym sezonie, a za rok wrócimy na swoje miejsce Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
23-03-2015 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015) - Ruuuuuuuuuud - 23-03-2015 16:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości