Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (4.04.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
RE: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (4.04.2015)
Wchodzimy w decydującą fazę sezonu, więc to nie jest czas by sobie coś testować. Teraz każdy punkt jest na wagę złota, dlatego też gramy tym co funkcjonuje i bardzo dobrze się sprawdza.

Przewaga United w dzisiejszym meczu była niepodważalna. Choć brakowało trochę szybkości i polotu to całkiem przyjemnie patrzyło się naszą grę. Podoba mi się, że to bardzo rozsądnie operujemy piłką, coraz mniej głupich strat i wszystko bardzo fajnie się zazębia. Po wypowiedziach LVG widać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku bo Holendra nie zadowala już tylko przyzwoita czy dobra gra - co bardzo mnie cieszy.

Jeśli chodzi o występy poszczególnych zawodników to na największe pochwały zasłużył oczywiście Herrera. Chłopak jest niesamowity i w każdym kolejnym spotkaniu, pokazuje, że jest warty każdego wydanego na niego funta. Jego współpraca z Matą wygląda bardzo, ale to bardzo fajnie i z każdym meczem mamy coraz więcej pożytku z naszych Hiszpanów. Juan po raz kolejny fajnie zaprezentował się w roli fałszywego - bardzo podobało mi się jak uruchamiał Valencię. Dzięki jego zagraniom Antek miał bardzo dużo miejsca i okazji do dogrania piłki w pole karne. Jeśli już jestem przy Ekwadorczyku to jego też trzeba pochwalić. Oczywiście nie było idealnie - sporo piłek zmarnował, w defensywie trochę chaotycznie ale mimo wszystko to był niezły występ. Do czasu bardzo dobrze grał Rojo - później głupi faul, a także zgubił krycie przy rzucie rożnym, po którym padła bramka. Po raz kolejny fajnie zagrała cała lewa flanka. Young i Blind bardzo dobrze ze sobą współpracują. Ashley robił dużo szumu z przodu, a Daley skutecznie mu w tym pomagał.

Rozczarował nieco Jones, który przegrywał dużo pojedynków główkowych, a na początku II połowy popełnił dwa proste błędy, który mogły nas dużo kosztować. Także Rooney nie wyglądał najlepiej... oczywiście miał błysk geniuszu (szkoda, że tak rzadko ten błysk widzimy) jednak przez cały mecz miał problem z przyjęciem nawet prostej piłki. Na minus oczywiście także De Gea, który zaliczył kolejnego klopsa. Ciężko być także zadowolonym z Di Marii - co prawda Angel zaliczył asystę jednak po raz kolejny nie wyglądał najlepiej. Falcao z kolei znów utwierdził nas w przekonaniu, że jego przyszłość jest poza Old Trafford. Zapomniałem jeszcze o Fellainim, który dzisiaj był bezproduktywny.

Za tydzień derby. Szalenie ważny mecz. Zwycięstwo w tym spotkaniu będzie niesamowitym impulsem na końcówkę, a także pozwoli nam na walkę o wicemistrzostwo.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2015 19:35 przez Foster.)
04-04-2015 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (4.04.2015) - Foster - 04-04-2015 19:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości