Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #10
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Chciałem zapytać tych optymistów co po meczu z Liverpoolem sądzili, że van Gaal to pomysł w dechę czy nadal tak uważacie? Tak naprawdę wychodzi na to, że jedyne co się udało van Gaalowi to kontuzje bo wtedy łapał się brzytwy i rezerwowi chcąc zostać w drużynie po prostu wygrywali nam mecze.

Przykro mi, ale ciężko nie obwiniać van Gaala za to co się dzieje. Kontuzje kontuzjami, ale nikt nie każe rzucać jedynego zdrowego DMa na lewą obronę i cofać najbardziej kreatywnego pomocnika na pozycję DMA i odwracajac napaastników z pomocnikami.

Nie wiem czy transfery cokolwiek pomogą, przykro mi, ale gdy kontuzji jest mniej to gra powinna wyglądać lepiej a tutaj wygląda to coraz gorzej. Łatwo było wyrzucać Moyesowi gdy van Gaalowi szło i Mata strzelał taką bramę jak z Liverpoolem ale teraz ciężko jest bronić Holendra zwłaszcza, że gość kompletnie nie potrafi wykorzystać potencjału niektórych zawodników w tym głównie Di Marii. Z takim składem powinniśmy mieć jedną z lepszych ławek na wyspach a nasze zmiany to poza tymi 3 meczami (tottenham, liverpool, city) to zazwyczaj tragedia.

Najgorsze jak wspominałem jest to, że odnosi się wrażenie, że tak dobry wynik to jest zasługa kontuzji ponieważ van Gaal musiał kombinować. O ile przez te gadki na forum zacząłem znowu myśleć, że Lui to taki fajny menago, że nie granie Herrery było zagrywką taktyczną tak samo jak i wykorzystanie Maty też tak teraz uważam, że to po prostu fuksy, które mu wyszły. Nie miał nic do stracenia a to mu wyszło. Tak jak wspomina Dark Lady na shoucie, egzamin taktyczny dla van Gaala to wybór pomiędzy Rooneyem a van Persiem. Skoro znowu umieszczamy ich razem dając do tego Fellainiego... No przykro mi. To leży w gestii trenera.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 19:58 przez Hubson.)
03-05-2015 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015) - Hubson - 03-05-2015 19:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości