Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #13
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Cytat:Di Maria po wejściu na boisku w drugiej połowie pokazał jak ciekawą jest opcją...
No faktycznie, gość bez rytmu meczowego, wrzucony na boisko pewnie bez żadnego pomysłu na zasadzie "weź coś pierdolnij", no to faktycznie powinien sam odmienić mecz!

Cytat:ak krytykowany przez Ciebie Young, mimo iż gra "tylko" solidnie to daje zespołowi kilkukrotnie razy więcej niż Argentyńczyk, który jedynie co pokazuje na boisku to niedokładnie dośrodkowania. Tutaj mamy kolejny przykład na podwójne standardy w Twoich ocenach. Valencia, Young czy Cleverley po takim występie jak ten Di Marii, byliby mieszani z błotem. Z kolei Argentyńczyka mimo fatalnych występów nadal chcesz widzieć w pierwszym składzie.

Po pierwsze, kiedy ADM ostatnio grał w pierwszym składzie? Ja chcę, żeby ADM dostał szanse na swojej pozycji, przy taktyce która skupi się na jego mocnych stronach i pozwoli mu błyszczeć. Póki co Di Maria nie zagrał chyba ani jednego meczu na swojej pozycji, taktyka jest debilna i prymitywna. Jak on ma się pokazać? Pomijam już fakt, że miał włamanie w domu, a nie ma nic gorszego dla człowieka niż brak poczucia bezpieczeństwa o rodzinę. A MIMO TO gość ma 10 asyst!!! Ten chwalony amator ptasich odchodów ma ile, 3? Jeśli gralibyśmy 4-3-3 i Angel na środku zagrałby 3 słabe mecze, to zjechałbym go totalnie. Ale to jak krytykowanie Rooney'a za słabą grę w środku pomocy.

Nie chcę Angela wchodzącego na 15 minut, do drużyny która nie ma pomysłu na grę. W takiej sytuacji to zamiast Angela trzeba byłoby nam Bale'a, gościa który po prostu na chama dryblowałby i walił z 25 metrów - coś by wpadło. Angel może sam wygrywać mecze, ale potrzebny jest nam jakiś system gry w którym on mógłby się pokazać.

Cytat:Jeśli chodzi o samo spotkanie to ciężko coś sensownego napisać. Przez ponad 80% czasu byliśmy przy piłce, lecz niewiele z tego wynikało. Rywale postawili autobus, a myśmy nie byli w stanie wymyślić niczego co mogłoby ich zaskoczyć. W tym spotkaniu zespołowi nie pomógł także van Gaal. Holender nie dość, że nie ma planu B to jeszcze przeprowadza fatalne zmiany. Ja rozumiem, że LVG bał się wyjście Youngiem w obronie i Di Marią przed nim
Di Maria na boku to może nie, ale na WBA Young spokojnie mógł grać na boku z Januzajem a Angel w środku. Fells w tym czasie mógłby zasłaniać boisko kibicom na miejscach bezpośrednio za ławką rezerwowych.

Valdes
Valencia-Smalling-Jones-Rojo
Blind-Herrera
Mata-Angel-Januzaj
RvP

*przy założeniu, że Carrick nie będzie w pełni sił.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
03-05-2015 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015) - Under - 03-05-2015 21:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości