Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Under napisał(a):No faktycznie, gość bez rytmu meczowego, wrzucony na boisko pewnie bez żadnego pomysłu na zasadzie "weź coś pierdolnij", no to faktycznie powinien sam odmienić mecz!
Od zawodnika, który jest został naszym najdroższym transferem, mam prawo oczekiwać że wejdzie i odmieni mecz w każdej sytuacji. Osobiście tego oczekiwałem, jednak liczyłem że po wejściu Di Maria będzie w stanie zrobić cokolwiek dobrego. Niestety nie wychodziło mu nic, kompletnie nic. Mylił się nawet w prostych sytuacjach gdzie miał mnóstwo miejsca - dośrodkowania prosto w ręce GK.

Under napisał(a):Po pierwsze, kiedy ADM ostatnio grał w pierwszym składzie? Ja chcę, żeby ADM dostał szanse na swojej pozycji, przy taktyce która skupi się na jego mocnych stronach i pozwoli mu błyszczeć. Póki co Di Maria nie zagrał chyba ani jednego meczu na swojej pozycji, taktyka jest debilna i prymitywna. Jak on ma się pokazać? Pomijam już fakt, że miał włamanie w domu, a nie ma nic gorszego dla człowieka niż brak poczucia bezpieczeństwa o rodzinę. A MIMO TO gość ma 10 asyst!!!
Ja rozumiem, że skrzydło to obecnie nie jest optymalna pozycja dla niego, ale skoro gość ma problemy z najprostszymi zagraniami to zmiana pozycji tutaj nic nie da. Włamanie włamaniem, rozumiem że mógł się bać o rodzinę, ale to już było dawno...

Under napisał(a):Ten chwalony amator ptasich odchodów ma ile, 3?
Może Young ma mało asyst i bramek, ale jest niezwykle pożyteczny. Bardzo często jest naszym najaktywniejszym zawodnikiem w ofensywie, a do tego wspiera także defensywę. Grając Di Marią na lewym skrzydle za bardzo się otwieramy - po obu stronach mamy zawodników, którzy delikatnie mówiąc grą w defensywie nie zachwycają. Angel powinien grać w środku pola - ale nie jako "10" tylko na pół-lewy pomocnik, czyli dokładnie tak jak w Realu. Ale jak widać, LVG nie chce go tam wystawiać...

I żeby nie było - nie jest w pełni usatysfakcjonowany poziomem jaki prezentuje Young i chciałbym tam lepszego zawodnika, ale na chwilę obecną nie mamy w kadrze zawodnika, który mógłby go zastąpić i wnieść odpowiednią jakość.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2015 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015) - Foster - 04-05-2015 00:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości