Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015)
Under napisał(a):Jeszcze ta statystyka, że zdobył jednego wyjazdowego gola od marca. Wow, a strzelał więcej w sobotę po południu czy w niedzielę?
Nagle Ci statystyki zaczęły przeszkadzać?

Under napisał(a):Mówienie, że graliśmy najlepszą piłkę, kiedy na przestrzeni sezonu nasi kreatywni zawodnicy stworzyli mniej okazji strzeleckich niż piłkarze QPR jest niepoważne.
Mam pytanie, oglądałeś mecze jak w bardzo dobrym stylu rozłożyliśmy Tottenham, City i Liverpool?

Under napisał(a):Gdzie wciskam coś czego nikt nie powiedział? Krytyka, że Roo gra słabo, w domyśle rozumiem, że powinien grać ktoś inny. Chyba, że to takie pisanie żeby posta nabić i tygodniowy limit wrzucania na Rooney'a, jak tak to spoko.
Matko, jaki Ty jesteś niereformowalny, żeby nie napisać inaczej... ale wytłumaczę. Tak, Rooney grał słabo i tak powinien grać ktoś inny. Ale nie napisałem, że "Jasne, gdyby nie Roo to byśmy łyknęli Arsenal albo i City. Everton byśmy rozbili" I dal Twojej wiadomości, City łyknęliśmy, ale być może tego nie wiesz.

Under napisał(a):Także najpierw rzucasz głupią tezę, na jej udowodnienie idiotyczna statystyka a potem pretensje. Brawo, zaliczyłeś hattricka!
Piękne bajki opowiadasz. Kończę, bo dyskusja z Tobą nie ma sensu.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2015 05:46 przez Foster.)
27-05-2015 05:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Foster - 27-05-2015 05:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości