Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #7
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (14.08.2015)
allfanmu napisał(a):Słowem, ja będę z wygranej naprawdę szczęśliwy nawet jak zagramy słabo

Wiadomka, wyjazdowe zwycięstwa zawsze cieszą. Nie mam też żadnych wątpliwości, że nasza gra będzie wyglądać tak jak z Tottenhamem - słabo, wolno, nędznie. Jednak to jest Aston Villa, niezbyt wymagający przeciwnik, do tego mocno osłabiony po tym okienku transferowym. Musimy, MUSIMY ten mecz wygrać. Czas na poprawienie gry jeszcze jest, najważniejsze są 3 punkty. Osobiście liczę na chociaż minimalną poprawę, że coś tam w tej drużynie zaskoczy.
Co do statystyk: w poprzednim sezonie wygraliśmy zaledwie 6 wyjazdów w lidze Sad Jest mus, żeby poprawić tę statystykę.
Luj pewnie wystawi ten sam skład co z Tottkami. Ja osobiście (pomijając takie oczywiste roszady jak przesunięcie Depaya na skrzydło, Maty do środka i wystawienie De Gei) w pierwszym składzie wystawiłbym Javiera. Rooney wyglądał fatalnie, już pomijając słabą dyspozycję - on po prostu człapał po tym boisku jakby był zmęczony. Chetnie zobaczyłbym Hernandeza zapieprzającego po boisku Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-08-2015 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (14.08.2015) - Ruuuuuuuuuud - 13-08-2015 19:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości