Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #10
RE: PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak, że po prostu kontrolowaliśmy to. Szkoda, że tylko jedna bramka padła, ale ciężko o więcej skoro akcja bramkowa to tak naprawdę jedna bardzo klarowna sytuacja w meczu. Drugą miał Depay w drugiej połowie. Najważniejsze na tym etapie są punkty. Cieszy, że zmiany dają dodatnią jakość chociaż Herrera dziś był mocno atakowany, więc nie błysnął tak bardzo, ale zmiana Schweiniego już BAARDZO odczuwalna.

Ja mam trzech swoich faworytów. Po pierwsze Darmian, który pokazuje dokładnie czego brakowało Rafaelowi. Zaraz wyjdzie, że się uwziąłem na Brazylijczyka ale swoją dyscypliną taktyczną i przede wszystkim mądre decyzje i wypracowywanie sobie przewagi nad rywalem w postaci ustawienia się to coś co jest mocno zauważalne. Po prostu myśli na tym boisku. Z drugiej strony jest Shaw, który zachwyca przede wszystkim tym, że w przeciwieństwie do np Rooneya nie rusza się jak klocek ale jak samochodzik. Szybki, dynamiczny, zwinny i silny. Biorąc pod uwagę, że Depay wygląda podobnie i że obaj panowie ponoć się zakumplowali to lewa strona powinna być u nas naprawdę groźna.
I wisienka na torcie w postaci Maty. Ten gość może grać zarówno na skrzydle jak i na dyszce, ale jeżeli jest pod grą to naprawdę jest to gracz nie wiem czy nie nawet najwyższy światowy top. Przede wszystkim jego wizja gry jest niezwykła. Bardzo dużo widzi + świetnie potrafi to wykorzystać i to co cieszy to także fakt, że mimo swojego wzrostu i pozycji czyli skoro rozgrywający, który raczej powinien trzymać się centralnie gdzieś między pomocą a napadziorem ten gość sporo się rusza i dużo daje swoimi ruchami reszcie zespołu. I najfajniejsze, że także potrafi się włączyć do gry i wykorzystać swoje sytuacje. Mam nadzieję, że przyjście Pedro nie sprawi, że to właśnie Mata na tym najbardziej ucierpi bo jest to zdecydowanie zawodnik, który MUSI u nas pełnić kluczową rolę. Z ostatnich transferów na przestrzeni ostatnich 2 lat on jest na pewno w top3.
14-08-2015 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015) - Hubson - 14-08-2015 22:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości