Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #12
RE: PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
Jak było widać gra nie powalała. Nie spodziewałem się aż tak słabo wyglądającej Aston Villi. Ale w takim razie my na tle tak słabego rywala wyglądaliśmy jeszcze gorzej. Oczywiście wygraliśmy, ale styl. Pierwsza połowa była jeszcze w porządku, coś tam Depay sobie pobiegał po skrzydle, coś tam Januzaj poklepał, reszta (no może poza Rooneyem) na jakimś tam przyzwoitym poziomie.

Ale druga połowa znacznie słabsza. Mnóstwo niedokładności. No i danie się zdominować przez całą połowę tak słabej Aston Villi.

Powiem jeszcze tylko o tym, że ja mam dużo mniej zachwytów nad Schweinsteigerem. Owszem, jeżeli mamy piłkę to jest to piłkarz nieoceniony. Rzadko je traci, mądrze i spokojnie rozgrywa. Natomiast kiedy tej piłki nie mamy i to już widzę drugi raz w tym sezonie to Schweini nie daje od siebie za dużo. Mam wrażenie, że wtedy jakby gdzieś znikał. Więc obecnie bardziej bym go widział w podstawie gdzie mamy kontrolować mecz niż jako rezerwowego do trzymania wyniku.
14-08-2015 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015) - allfanmu - 14-08-2015 22:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości