Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #14
RE: PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015)
Jestem w szoku, idiota pełniący obowiązki menedżera United wyciągnął wnioski już po 1 kolejce! Spodziewałem się, że Depay na skrzydle dopiero w październiku, a tu proszę. Druga kolejka i piłkarz gra na swojej pozycji. Brawo Van Gaal, niedługo będziesz w stanie sam zawiązać sznurówki.

Skoro już przy Depay'u, to wydaje mi się, że jest on w szoku przeskokiem z Eredivisie do BPL. Poziom obrońców, gra w obronie i brak radosnego futbolu chyba go nieco zaskoczył i uważam, że potrzebny będzie mu okres adaptacji. Nie uważam go za słabego, absolutnie. Po prostu musi się ograć przeciwko poważnym piłkarzom.

Januzaj żyje co bardzo mnie ucieszyło, fajnie że przygłup z Holandii wyciągnął go z szafy. Liczę po cichu, że ta bramka doda pewności Adnanowi i przekona trenerską atrapę do stawiania na niego. Pedro sredo, sukces i dobre występy Januzaja cieszą o wiele bardziej niż dowolnego nowego transferu, bo to nasz wychowanek.

Rooney chyba jeszcze przez pewien czas będzie wracał do formy i ogrywania się na pozycji napastnika. po sezonie grania absurdalnymi formacjami i roli środkowego pomocnika.

Uwielbiam ponadto obserwować Carricka bez piłki. Dziś może nie grał wielkiego meczu(choć i tak standardowo wysoki poziom), ale od paru lat czerpię ogromną przyjemność z oglądania jego gry bez piłki i na jeden kontrakt. Uwielbiam graczy z linii pomocy którzy mają ten zmysł. Tak jak Scholes, Carras umie rzucić podanie zupełnie nieoczywiste, przenoszące ciężar gry. Ten gość mógłby nogą prowadzić wózek z dzieckiem przez środek autostrady, a maluch zostałby nietknięty. Poważnie, jak obserwuje się kompilacje albo materiały skautingowe z Carrickiem, to jest to uczta dla zmysłów. Dla mnie żadna kręcąca czymś kobieta nie jest w stanie równać się z podaniami Michaela Carricka Wink .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-08-2015 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Aston Villa 0-1 Manchester United (14.08.2015) - Under - 15-08-2015 00:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości