Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
[Obrazek: n1uihh.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: psv_phixr.jpg]


Manchester United vs PSV Eindhoven
Champions League
25.11.2015, 20:45
Old Trafford, Manchester

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2015 23:48 przez Intel.)
24-11-2015 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: CL: PSV Eindhoven - Manchester United (25.11.2015)
Jestem srodze zawiedziony tym meczem. Diabły nie zasłużyły na zwycięstwo i LM w tym sezonie pokazuje jak dużo brakuje nam do dawnej świetności. W notującej stały regres Premier League nie jest źle, ale rozgrywki europejskie obnażają wszystkie słabości. Pierwsza połowa całkiem przyzwoita, ale domyślałem się, że zabraknie nam pary, na grę pressingiem i ganianie za holendrami po boisku przez cały mecz. Druga połowa naświetliła nam parę rzeczy. Guardado i Prooper (nie wiem czy dobrze napisałem) trzymali nas w garści, co obrazuje jak mizerna jest nasza gra ofensywna. Zastanawiam się jakie były założenia taktyczne na drugą połowę meczu, który musieliśmy wygrać i z trwogą zauważam, że van Gaal nakazał uspokoić grę i spokojnie szukać jedynej decydującej bramki wierząc… no właśnie nie wiem w co. Dodatkowo na niekorzyść Luja działa fakt, że najwyraźniej nie trafił ze składem i zmianami. Trzeba przyznać, że Bastian nie grał wielkiego spotkania, ale Fellaini, który go zmienił był po prostu tragiczny i już lepiej było zostawić na placu boju gasnącego fizycznie Niemca. Moża też było spróbować bardziej ofensywnie i spróbować wrzucić na środek Pereirę, bo Fellaini i tak błąkał się gdzieś na połowie rywala. Inne wnioski to, że Lingard w chwili obecnej gra, bo nie ma nikogo lepszego, wszystko jest fajnie do momentu, w którym przyjdzie czas na uderzenie na bramkę. Jessie zmarnował dziś parę świetnych okazji do wyprowadzenia drużyny na prowadzenie. Kolejna sprawa, eksperyment z przywróceniem Depaya do podstawowej 11stki wykonany, lecz niestety nieudany. Memphis nadal nie jest gotowy na to by zrobić różnicę na skrzydle, w dalszym ciągu szuka jakiś głupich pojedynków 1 na 1 i przeważnie traci piłkę, nie oddaje jej kiedy powinien to zrobić, powrót na ławkę w moim odczuciu jest nieunikniony. Inna rzecz, o co chodzi z Rooneyem? Biegał po całym boisku, kiedy trzeba było wejść w pole karne i pokazać się w roli egzekutora to wahał się i pozostał z tyłu. Wszystko nie tak jak być powinno. Martial w drugiej połowie zniknął, ale trudno winić go za to, że cała gra ofensywna zwyczajnie się posypała. Schneiderlin również na przestrzeni całego meczu zagrał nerwowo, bardzo elektrycznie i sprokurował za wiele niebezpiecznych akcji rywali. Reasumując wbrew oczekiwaniom, był to słaby mecz w wykonaniu United i nawet jeżeli rzutem na taśmę awansujemy do kolejnej rundy, to na tym etapie kampania europejska może się zakończyć.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2015 07:52 przez Silvan.)
25-11-2015 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
RE: CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
Brak słów po takim występie. Pierwsza połowa napawała optymizmem, bramka wydawała się tylko kwestią czasu. Druga część to kompromitujący występ. Wyglądało to tak, jakbyśmy nie wierzyli, że uda się wygrać, brakowało woli zwycięstwa. Wstyd.

Znowu do najgroźniejszych naszych zawodników należał Lingard, a chłopak od niektórych obrywa. Fakt, powinien był strzelić bramkę, ale spójrzmy prawdzie w oczy - ten chłopak, który nie zagrał dla nas nawet 10ciu meczów, stanowi co mecz zagrożenie (czego nie można powiedzieć o innych naszych grajkach). Jakoś nikt nie podważa umiejętności Maty, który w ostatnich tygodniach jest zupełnie bezbarwny i nie stanowi nawet w połowie takiego zagrożenie pod bramką rywali jak wychowanek United. Depay rozegrał jeden fajny mecz z Watford, a wczoraj wrócił do koszmarnej dyspozycji znanej z wcześniejszych występów. O Rooneyu to już w ogóle szkoda gadać. Konkludując - Lingard to jeden z niewielu naszych zawodników, którzy regularnie stanowi zagrożenie dla rywali i to nie jest przypadek. Jego nieskuteczność póki co można jeszcze tłumaczyć brakiem doświadczenia i mam nadzieję, że szybko się w tym elemencie poprawi. Inaczej może stracić pewność siebie i pójść śladami Welbecka...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-11-2015 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
michal85 napisał(a):Jakoś nikt nie podważa umiejętności Maty, który w ostatnich tygodniach jest zupełnie bezbarwny i nie stanowi nawet w połowie takiego zagrożenie pod bramką rywali jak wychowanek United.

Pewnie dlatego, że Mata to zawodnik o uznanej marce i raczej nikt nie wątpi w jego umiejętności. Natomiast ja się zgadzam, że Lingard zagrał kolejne bardzo dobre zawody. Jest niesamowicie dynamiczny, szuka gry na jeden kontakt, zagrywa piłkę i nie zatrzymuje się. Można mieć do niego pretensje o tę niewykorzystaną sytuację, ale każdemu może się coś takiego przytrafić, szczególnie młodemu, niedoświadczonemu grajkowi.
Ja jestem zdecydowanie bardziej rozczarowany występem Martiala, który imo miał lepszą sytuacje do strzelenia bramki. W pierwszej połowie jeszcze był widoczny, miał ze dwie sytuacje, ale w drugiej go po prostu nie było. Został w szatni.

michal85 napisał(a):O Rooneyu to już w ogóle szkoda gadać.

Nie rozumiem, bo akurat wczoraj Roo zaliczył moim zdaniem dobry, a może nawet bardzo dobry mecz. Często pod grą, zapieprzał po boisku, miałem wrażenie, że tylko on i Lingard coś chcieli w tym meczu zmienić.

Schneiderlin - rządził, kapitalny mecz Francuza.
Depay - słabizna

Jeśli chodzi o grę to mam wrażenie, że wczoraj stłamsił nas Luj. Dominowaliśmy w pomocy do momentu wejscia Fellainiego, który był kompletnie zagubiony. W środku sobie nie radził, potem poszedł do ataku - człapał. W jego miejsce do środka pola przesunięty został Rooney, który grał bardziej ofensywnego pomocnika i stąd w środku powstawała dziura. Dziura, która była moim zdaniem spowodowana też tym, że linia obrony grała w drugiej połowie zbyt głęboko.

Podsumowując: zabrakło nam wczoraj pomysłu i cierpliwości. Taktyka z dzidą na Fellainiego jest strasznie żałosna. Oprawa kibiców znakomita, CIARY. Tylko szkoda, że zawodnicy się nie dostosowali poziomem. Poza tym znowu było słychać pomruki niezadowolenia na trybunach. Słusznie, bo z taką grą to my nie wyjdziemy z grupy. Kompromitacja coraz bliżej.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2015 14:02 przez Ruuuuuuuuuud.)
26-11-2015 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #5
RE: CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
Z tego wszystkiego zapomniałem wspomnieć o Morganie, który w pierwszej połowie wyglądał faktycznie jak lider. Tego samego powinno oczekiwać się od Roo, więc stąd taka, a nie inna moja ocena końcowa jego gry. Choć fakt faktem w pierwszej połowie radził sobie całkiem nieźle.

Zmiana Fellainiego koszmarna. Brak słów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-11-2015 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #6
RE: CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
Przykre to wszystko. Wiem, że gram o awans, zwyciężając mam komfort psychiczny, nie zbaczam na trudny wyjazd do Niemiec. Gram przed własną publiką ( "wspaniałą" publicznością co raz po raz podkreślają zawodnicy i manager, chociaż swoją drogą fani PSV dawali tak w gaz, że można było poczuć iż mecz rozgrywany jest na ich stadionie, ośmieszając kibiców gospodarzy, co samo w sobie nie jest wcale trudne ). Jestem żądny rewanżu za 2-1 w plecy. Mam w pamięci straszną kontuzję kolegi, co tym bardziej powinno mnie zmotywować w celu odniesienia zwycięstwa. Miło, gdyby nasi mieli tego typu nastawienie. Niestety, czas wrócić do rzeczywistości, posłuchać/poczytać wypowiedzi ludzi z manchesterskiego obozu, aby załapać, że nic takiego nie miało racji bytu. Łan chuj stawka, prestiż czy wyzwanie postawione przed zespołem. To nie ma nic do rzeczy, nie zmienia planów taktycznych, nie zaszczepia pasji, której tak bardzo oczekiwałem. Bo o awans, bo u siebie... W Niemczech spodziewam się podobnego sposobu, stylu gry.

Mecz trzeba rozłożyć na dwie części.

1. 0-60 min. - próbujemy, oddajemy strzały. Jest nadzieja. Schneiderlin najlepszy, tak jak mówicie. Do swojego repertuaru dorzucił kilka świetnych długich podań.

2. 60-93 min. - nie próbujemy, nie oddajemy strzałów. Jest beznadzieja. Kpina.

Memphis wrócił na stare tory. Nie przypominam sobie zawodnika, który dryblując, tak nachalnie rzuca, pcha się swoim całym ciałem na przeciwnika. Po co, komu to potrzebne ? Mądrość w grze z soboty prysła przez te kilka dni jak bańka mydlana.

Wejście Fellsa to jedna z najgorszych zmian przeprowadzonych za kadencji van Gaala. Środkowy, ofensywny, prawy, lewy pomocnik - co to kurwa miało znaczyć ?

Cóż, Lui jechał po minimalizmie przez cała fazę grupową, a tu taki zonk na sam koniec. Tera trza spiąć mocno dupy.
27-11-2015 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #7
RE: CL: PSV Eindhoven 0-0 Manchester United (25.11.2015)
Ciekawostka: Hernandez w LM strzelił tyle samo goli co wszyscy piłkarze Utd.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-11-2015 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości