Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-0 West Ham United (5.12.2015)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Manchester United 0-0 West Ham United (5.12.2015)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: b8kzes.png]

Manchester United vs West Ham United
Barclays Premier League
5.12.2015, 16:00
Old Trafford, Manchester

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2015 17:45 przez Intel.)
03-12-2015 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
W kontekście tego meczu najbardziej ciekawi mnie jak van Gaal odpowie na lawinową krytykę dziennikarzy i środowiska. W ostatnim czasie aż mdliło od krytyki United w mediach, pomimo faktu, że w większości się z nią zgadzam. Luj ma z mediami złe doświadczenia i mimo swojej ignorancji i przerostu ego nie pozostaje na nią głuchy, czemu niejednokrotnie już dawał wyraz. Sądzę, że do tej pory obwinia dziennikarzy, że to oni doprowadzili do jego zwolnienia z Barcelony. Czy to, plus presja kibiców "attack! attack! attack!" sprawią, że że coś się zmieni i United zagra bardziej ofensywnie? Czy Luj pęknie już teraz, czy jeszcze sobie poczekamy, bo kontuzje, bo jesteśmy jeszcze w grze o majstra i LM, bo duma i kto wie co jeszcze?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2015 09:14 przez Silvan.)
04-12-2015 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
No i Silvan otrzymał odpowiedź. Gramy dobrze, mamy sytuacje, filozofia.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
06-12-2015 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
Żałosne jest to jak my gramy. Oni wyglądają jakby nie wiedzieli jak mają atakować. Wrzutki na Fellainiego to jest nasz najlepszy pomysł na rozmontowanie obrony przeciwnika. Boki w ogóle nie istnieją, to jest niepojęte, żeby Depay musiał spowalniać akcje i pokazywać Darmianowi gdzie ma biec, żeby ten się łaskawie podłączył do akcji. Włoch to ostatnio prezentuje poziom okręgówki. Jego początek w United zapowiadał się fajnie, a teraz wygląda jak Bitner, tylko troszeczke lepiej grający w defensywie. Nie ma co się zasłaniać kontuzjami, bo to jest tylko i wyłącznie wina Luja, że my teraz mamy takie problemy. O tym, że Jones będzie się leczył wiedział każdy na tym forum, trzeba było po prostu sprowadzić środkowego obrońcę. Hernandez strzela gola za golem, no ale przecież my mamy taki przesyt w ofensywie, że musieliśmy go sprzedać Smile
Jak już jesteśmy przy pozycji napastnika. Ja mówiłem, że to nie Rooney jest problemem to zostałem wyśmiany. Przesunęliśmy Martiala na szpicę i gra wcale lepiej nie wygląda. Luj zabija ofensywne możliwości tego zespołu. Teraz czeka nas w zimie gorączkowe szukanie wzmocnień, wydawanie kolejnych grubych milionów, przepłacanie za kolejnych grajków. Dramat.

A te słowa, że gra była bardzo dobra tylko zabrakło wykończenia to jeszcze trochę, a staną się tak samo kultowe jak Mojsowe "zabrakło szczęścia".

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-12-2015 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #5
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
Jak zobaczyłem Carrola w podstawowej jedenastce West Hamu, to pomyślałem sobie "nie ma opcji, żebyśmy tego nie wygrali, remis będzie porażką". Ale mijały kolejne minuty i nieco przysypiając przelatywały pojedyncze myśli, że jednak możemy to zremisować. Ba, mogliśmy to nawet przegrać. Strasznie ciężko się to ogląda. W pierwszej połowie jedyny strzał to ten zablokowany przez Reida bodajże. Nie o taki Manchester walczyłem.
06-12-2015 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #6
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
Ale przynajmniej tracimy mało bramek.. Tylko, że co to za pociecha?
06-12-2015 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
Cytat:Jak już jesteśmy przy pozycji napastnika. Ja mówiłem, że to nie Rooney jest problemem to zostałem wyśmiany. Przesunęliśmy Martiala na szpicę i gra wcale lepiej nie wygląda.
Martial jest obecnie dużo słabiej dysponowany, ale i tak stwarza większe zagrożenie niż Roo.

Cytat:Ale przynajmniej tracimy mało bramek.. Tylko, że co to za pociecha?
To solidny fundament. Tylko i aż. Jestem pewien, że kiedyś to zaprocentuje, pytanie tylko kiedy i ile jeszcze bezbarwnych spotkań będziemy musieli oglądać...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-12-2015 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #8
RE: PL: Manchester United - West Ham United (5.12.2015, 16:00)
michal85 napisał(a):i ile jeszcze bezbarwnych spotkań będziemy musieli oglądać...

Tyle ile rozegramy przez najbliższe 1,5 roku Smile

michal85 napisał(a):Martial jest obecnie dużo słabiej dysponowany, ale i tak stwarza większe zagrożenie niż Roo.

A nasza gra wygląda jeszcze gorzej niż wtedy gdy Francuz występował na skrzydle.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-12-2015 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #9
RE: PL: Manchester United 0-0 West Ham United (5.12.2015, 16:00)
Można tracić mało bramek jak boczni obrońcy i środkowi pomocnicy nie uczestniczą w ataku.....

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-12-2015 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości