Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #5
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
Mou to nie jest mój wymarzony kandydat. Mam sporo obaw i to nawet pomimo tego, że wydaje się, że to na chwilę obecną najbardziej rozsądna decyzja.

1. Praca z młodzieżą

To moja największa obawa. Mamy obecnie naprawdę kilku(nastu) ciekawie zapowiadających się zawodników i chociażby zeszły sezon pokazał, że warto dawać im szansę.

Można się łudzić, że Mou będzie tak regularnie sięgał po grajków z akademii, ale tak samo można się łudzić, że nie będzie cwaniakował. Uwierzę jak zobaczę. Na razie jednak fakty są takie, że rzadko kiedy decydował się dawać szansę młodym, a na pewno już bardzo rzadko sięgał i dawał regularnie szanse grajkom z akademii. Można rzucać przykład Varane, ale to chłopak ściągnięty za miliony z łatką wonderkida, a nie taki "nołnejm" (dla większości) jak Rashford, czy CBJ.

Mam spore obawy, że tacy grajkowie jak CBJ, Tuanzebe, Williams, czy Gribbin przepadną tak samo jak przepadło wielu utalentowanych grajków Chelsea, którzy w ostatnich latach dominowało na arenie krajowej i europejskiej.

2. Styl gry


Przyjmuję, że drużyny Mou potrafiły w przeszłości grać efektywnie - zdobywać wiele bramek. Nie mogę jednak zapomnieć o wielu spotkaniach (przede wszystkim z czołówką), kiedy ekipy Portugalczyka grały niezwykle pasywnie nawet pomimo tego, że nie brakowało w tych drużynach wielkich gwiazd. Mnie irytują podania wszerz, do tyłu, ale jeszcze bardziej irytuje mnie kiedy piłki nie mamy.

3. Zachowanie

Fergie nie był czysty jak łza. Wielu również narzekało na zachowanie Lujego, ale przypadki Jose to zupełnie inna para kaloszy. Żenujące zachowanie, żenujące wypowiedzi - to jego znak firmowy.

Są spore obawy, ale jak już jest nasz to ma moje pełne wsparcie. Liczę, że sukcesy będzie zdobywał jak zawsze, a grał/zachowywał się/stawiał na młodzież jak nigdy Big Grin

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-05-2016 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy - michal85 - 30-05-2016 11:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości