Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #6
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
michal85 napisał(a):Przyjmuję, że drużyny Mou potrafiły w przeszłości grać efektywnie - zdobywać wiele bramek. Nie mogę jednak zapomnieć o wielu spotkaniach (przede wszystkim z czołówką), kiedy ekipy Portugalczyka grały niezwykle pasywnie nawet pomimo tego, że nie brakowało w tych drużynach wielkich gwiazd. Mnie irytują podania wszerz, do tyłu, ale jeszcze bardziej irytuje mnie kiedy piłki nie mamy.

Dla mnie to jest chyba największa jego zaleta. Są mecze kiedy można sobie pozwolić na ofensywną gre, a są mecze kiedy trzeba dostosować taktykę do przeciwnika. Nie potrafię zrozumieć Fergusona, który nie chciał więcej wygrywać z Barcą w "ten sposób". Z tamtą drużyną Barcy właśnie trzeba było grać w "ten sposób". Nigdy nie krytykowałem Jose za tak zwany antyfutbol i jeśli coś takiego powtórzy u nas w meczach z najsilniejszymi w lidze czy LM/LE to też złego słowa nie powiem.

Jeśli chodzi o młodych to też jest dla mnie złoty środek. W sposób umiarkowany korzysta z młodzieży. Manchester United to jest klub, który nie może sobie pozwolić na ogrywanie dużej ilości młodzianów, my potrzebujemy sukcesów na teraz. Szanse mogą dostawać tylko Ci najlepiej zapowiadający się.Mamy Fosu, Rasha, Lingarda, a do tego CBJ, młodego Martiala czy Depaya. Wątpie, żeby Jose ich odsunął od składu. Oni już zdążyli się pokazać na tym poziomie, pokazali na co ich stać. Ściągnąć do tej paczki jeszcze paru klasowych zawodników na pozycje, które potrzebują wzmocnień, odpowiednio pokierować tymi zawodnikami i my naprawdę możemy się bić o trofea w następnym sezonie. Mieszanka młodości z doświadczeniem, to jest przepis na sukces Big Grin Swoją drogą, pomału zaczynam się przekonywać do transferu Zlatana...

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
30-05-2016 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy - Ruuuuuuuuuud - 30-05-2016 17:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości