Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #10
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
Powraca jak bumerang temat krytyki zawodników przez Mourinho za pośrednictwem mediów. Ciekawy aspekt na dłuższą dyskusję, nie tylko na szocie, ale przede wszystkim na forum. A wiec jazda !

Ostatnio na tapecie sprawa mentalności, podejścia naszych grajków do gry, rywalizacji, a mianowicie Shawa i Smallinga ( chociaż swoja droga Mou pewnie miał na myśli także innych kopaczy ). Hmm, robią się dwa obozy, to pewne. Rzadko kiedy pochwalałem publiczną krytykę managera względem zawodników, pranie brudów w mediach, ale w tym konkretnym przypadku jestem po stronie Jose. Chyba wszyscy uważamy, iż naszym zawodnikom brakuje jaj, chęci odniesienia zwycięstwa za wszelka cenę. Zanurzenia się w tym po uszy, czego wymaga noszenie koszulki z herbem United. Mentalność - być może główny problem od czasów odejścia sir Alexa. Widzę to w ten sposób. Jose jest jaki jest, każdy go zna, pójdzie za swój zespól, swoich zawodników w ogień. Ostatnia wypowiedz, jak i te poprzednie mogą sugerować, ze Portugalczyk porzucił ten nawyk. Mam zgoła odmienne zdanie. Mourinho trochę czasu u nas już siedzi, poznał tych chłopaków, ich sposób bycia, rozumowania. Widzi to wszystko na co dzień. Własnie, na co dzień. Nie wiemy jakie odbywają rozmowy, debaty, w grupie, czy indywidualnie. Z cala pewnością temat sfery mentalnej idzie w ruch nie raz i nie dwa. Pytanie jak na to reagują zawodnicy. Jose trochę siedzi w futbolu, poznał wielu piłkarzy, z różnorakimi charakterami, głowami, także na swój sposób jest także dobrym psychologiem. Zobaczył, poczuł, ze trzymanie wszystkiego w grupie nie daje do końca pożądanego efektu, a wiec postanowił użyć innych, bardziej dosadnych metod. Zawodnicy zobaczyli, ze Mou się nie będzie cackał i lizał po jajkach każdego z osobna i jeśli wymaga tego sytuacja, to powie wszystkim, jak jest. Nawet zawstydzi, bo to nie jest normalne, aby piłkarz z tak błahego powodu ( a to sugeruje wypowiedz Mourinho ) nie łapał się nawet na ławkę. Jeśli masz jaja to taka krytyka, nie tylko ze strony managera, bo jeszcze nie raz kąśliwe uwagi zabiorą głowy dziennikarskie, czy telewizyjne w Anglii, spowoduje u Ciebie podejście czysto ambicjonalne. A co, pokażę im że się mylą, ze jestem gość ! Na tej zasadzie. Jose robi po prostu swoje. Walczy, chce naprawdę coś zmienić.
09-11-2016 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy - Kwas - 09-11-2016 21:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości