Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze towarzyskie (2008/2009)
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Amosa znam tylko z FM'a. Foster ma zostać wypożyczony do Aston Villi. Zobaczymy jak się spiszę Campbell, mam nadzieję, że pokaże coś z spotkań jakie rozgrywał w barwach Hull City.
11-07-2008 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Taki post trochę mało wnoszący. Ale dobrze, że już się wszytko zaczyna od nowa co? Nienawidzę przerwy w rozgrywkach bardziej od Sarniego :evil:


Fan United od 1992 roku
11-07-2008 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Foster26 napisał(a):kadże
W czym?
paolo napisał(a):OH
A coś wiadomo co z nim? Kontuzja jakaś, czy inny czort?
11-07-2008 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Przygotowania do nowego sezonu
mally napisał(a):
paolo napisał(a):OH
A coś wiadomo co z nim? Kontuzja jakaś, czy inny czort?

Powątpiewam, byłaby informacja na którymś z serwisów Czerwonych Diabłów, a takowego nie ma. Może zasłużone wakacje?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-07-2008 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #20
Re: Przygotowania do nowego sezonu
W pierwszym przed sezonowym sparingu Manchester Pokonał Aberdeen 2:0 po golach Carricka w 45' z rzutu karnego oraz Rooneya który był zdecydowanie najlepszy na boisku w 69' . Czekamy teraz na kolejny sprawdzian i lepszą grę podopiecznych Fergusona.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-07-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Mecz nudny jak flaki z olejem, ale wiele nie można oczekiwać od pierwszego spotkania po wakacjach. Jak mam to w zwyczaju na parę słów o grze piłkarzy United. W sezonie dojdą do tego oceny. Dziś nie należy się na tym skupiać, bo takie spotkania mają inny cel.

Ben Amos- na początku drugiej połowy piłkarze Aberdeen zmusili go do większego wysiłku, a tak niewiele pracy. Udany debiut w pierwszym zespole.
Gary Neville- nasz kapitan dzisiaj bardzo ostrożnie, ale zdążył raz nieźle wrzucić piłkę w pole karne, a nawet oddać strzał co jak na niego jest niezwykłym wyczynem. Niezłe 45 minut.
Wes Brown- nie miał zbyt wiele pracy.
Nemanja Vidic- gdzieś się zagubił przy nieuznanej bramce dla rywali. Ale czy słusznie nie uznanej? Poza tym pewnie kierował defensywą.
Mickael Silvestre- na początku kilka razy widoczny z przodu, później głupia strata piłki spowodowała, że wolał się już nie zapędzać tak pod pole karne gospodarzy. Bezbłędny w defensywie.
Darren Fletcher- no gdyby nie ta asysta przy bramce Rooneya to bym tu zostawił puste miejsce, bo szkot zupełnie niewidoczny.
Michael Carrick- Świetne prostopadłe podanie po którym Rooney został ścięty w polu karnym. Na dokończenie dzieła spokojnie egzekwował jedenastkę.
Paul Scholes- dobrze regulował tempo gry, choć widać było grę na pół gwizdka. Nie za bardzo mu się chciało.
Ryan Giggs- dzisiaj w środku pola. Kilka razy ładnie zabrał się w piłką. Miał tez świetną okazję po strzale głową. Chęć do gry jest, a to dobrze wróży przed sezonem.
Lee Martin- najaktywniejszy na początku spotkania. Widać, że młody chce się pokazać. Przejęcia, strzały. W końcówce pierwszej połowy osłabł. I tyle można dziś o nim napisać.
Wayne Rooney- Bramka, wywalczenie rzutu karnego. Na pewno piłkarz meczu dzisiaj.
John O'shea- rywale nie zmusili go do większego wysiłku.
Johny Evans- wszedł na końcówkę i podobnie jak John nie wiele się napracował.
Chris Eagles- najaktywniejszy piłkarz w drugiej połowie. Mógł strzelić nawet trzy bramki, ale zabrakło zimnej krwi. Dobry występ.
Danny Simpson- im dłużej przebywał na placu, tym bardziej się rozkręcał co zaowocowało groźnym strzałem, po którym mógł paść gol i paroma wrzutkami.
Fraizer Campbell- osamotniony niewiele miał okazji do zaprezentowania umiejętności.
Gary Woods- 17 latek pewnie nawet nie marzył o tak wczesnym debiucie w pierwszym zespole, a jednak miał okazję wystąpić.
Sam Hewson,Darron Gibson,- nie grali zbyt długo, więc nie zdążyli nic zaprezentować.


Fan United od 1992 roku
12-07-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Eeee, kłóciłbym się. Rooney praktycznie nic wielkiego nie pokazał. Na szpicy nie skuteczny, wracał się i tracił. Słabo. Na pochwałę za to zasługuje Ben Amos, który ładnie bronił, miał jedną wpadkę, ale bez większych problemów. Dobry powrót Neville'a, solidny mecz Silvestre'a. Carrick ładnie, Eagles na plus, ogólnie jednostko dobrze, ale zespołowo tak niezbyt. Jakby byli jeszcze zmęczeni.
12-07-2008 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #23
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Rooney zagrał dobre zawody. ładna bramka plus kilka fajnych indywidualnych akcji. Jak na pierwszy mecz po przerwie wyglądało to całkiem nieźle.

Więcej czasu poświęcę za to młodym.

Campbell - strasznie waleczny, kilka razy świetnie wywalczył piłkę wślizgiem. Uwielbiam ten typ napastnika. Piekielnie szybki...

Simpson - dobre 45 minut. Pokazał tylko, że tak łatwo nie powinniśmy z niego rezygnować

Evans - spokojne 30 minut.

Gibson - ilekroć widzę go na boisku, to przypomina mi się Carrick Wink Dzisiaj Darron zagrał dojrzale w środku pola, praktycznie bez straty.

Lee Martin - jak dla mnie najsłabiej. Początek miał może i dobry, ale po 10-ciu minutach ślad po nim zaginął.

Hewson - za krótko na placu gry ;p

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-07-2008 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Przygotowania do nowego sezonu
ja osobiście meczu nie widziałem, ale z tego, co zdążyłem wywnioskować po waszych postach, to Lee Martin tak jak zwykle. On ma słabą kondycję. Słabą wydolność - to mu nie pozwala być drugim Giggsem. Pamiętacie wypożyczenie do Rangers? Z meczu na mecz słabł, aż w końcu stracił miejsce w składzie :/ Zanim zacznie się go testować trzeba nad tym popracować bo osłabia on kompletnie siłę rażenia zespołu.
Żadna presja itp go nie zjada. Gdyby tak było, to tego początku meczu (o którym piszecie) nie zaliczyłby do dobrych.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-07-2008 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Mecz ten nie był zbyt ciekawy, ale trzeba pamiętać że chłopaki teraz mają ciężkie treningi.

Cieszy fakt że już od początku sezonu Rooney strzela bramkę Wink choć do gry mam jeszcze troche zastrzeżeń, ale tak wszystko jeszcze przyjdzie.

Wg mnie na pochwałę z młodych zawodników zasługują:
Campbell - miałem nadzieje że zagra od początku no ale cóż... zagrał chyba te 20 min i muszę powiedzieć że byłem mile zaskoczony. To co mi się u niego podobało najbardziej to ta waleczność, pare razy świetnie się wrócił i odebrał piłkę. Bardzo ładnie też wychodził do podań ściągając obrońców, a co za tym idzie dawał reszcie troszkę wiecej miejsca. Jest on bardzo szybki.

Simpson - po raz kolejny pokazał się z dobrej strony, widać że chce jak najszybciej wskoczyć do pierwszej "11"

Evans - nie grał zbyt długo lecz pare razy tam ładnie odebrał piłkę

Eagels - moim zdaniem stać go na więcej, jeszcze sporo nie portzebnych dryblinów, troskzę głupich strat, ale tak ogólnie to na +

Gibson - tak jak napisał michał85, nie będę się powtarzał

Najważniejsze że po Ferguson był zadowolony Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2008 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Cytat:Pamiętacie wypożyczenie do Rangers? Z meczu na mecz słabł, aż w końcu stracił miejsce w składzie
Stracił miejsce, bo był nękany przez kontuzje. Nie wydaje mi się, żeby piłkarz, który grał w Championship miał problemy z kondycją. On po prostu jest na nas (niestety) za słaby. Zapowiadał się świetnie, ale kontuzje zahamowały jego rozwój.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-07-2008 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Meczu nie oglądałem ale widząc po skrócie dawaliśmy rade i zasłużenie wygraliśmy. Bardzo dobre zawody Rooney'a który miał kilka indywidualnych akcji do tego bramka (główką!) no i wywalczenie karnego. Carrick gol i dobre podanka. Cieszy mnie to że zagrał Neville, i że Ferguson dał szanse młodym, choćby Amos o którym wcześniej nie było słychu.

No i Eagles. Zapowiada nam się ciekawa przyszłość jeżeli Manchester United doszlifuje jego talent. Szkoda tej okazji na pustą bramkę no trudno nie udało się mu strzelić uda się kiedy indziej. Mecz o nic a zagraliśmy jak na Mistrzów Europy przystało Big Grin

A tak nawiasem Eagles przypomina mi trochę Ronaldo jeśli chodzi o ilość żelu na głowie Big Grin

Manchester United
13-07-2008 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Mecz rozgrywany w dość wolnym tempie, ale czego tu się spodziewać w pierwszym meczu przygotowawczym. Na słowa pochwały na pewno zasługuje:
Rooney- strzelił drugą bramkę, pierwszą wypracował i ogólnie dużo pracował na boisku
Eagles- widać że bardzo chciał się pokazać i że ma aspiracje do gry w pierwszym zespole
Ben Amos- kilka dobrych, udanych interwencji, ogólnie dobrze się zaprezentował

Szkoda, że tak krótko grał Fraizer- liczyłem, że troszkę wcześniej wejdzie na boisko, ale pozostawił dobre wrażenie.

Takie mecze są właśnie doskonałą możliwością pokazania się tym, którzy mają aspiracje gry w pierwszym składzie- Simpson, Eagles czy też właśnie Campbell. Liczę że w następnych meczach również będziemy mogli ich oglądać Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-07-2008 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Takie 'talenty' jak Eagles i Martin w towarzyskich meczach grają od dobrych 4 lat. Efekt?
13-07-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Lucas napisał(a):Efekt?
Moim zdaniem nie ma efektu. Zawodnicy Ci są za słabi na grę w pierwszym składzie United.
13-07-2008 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości