Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze towarzyskie (2008/2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Przygotowania do nowego sezonu
angielskapilka.com napisał(a):Już jutro zawodnicy Manchesteru United polecą do RPA, by przygotować się do zbliżającego sezonu. "Czerwone Diabły" rozegrają tam turniej "Vodacom Challenge".

W turnieju na pewno nie wystąpi skrzydłowy United, Cristiano Ronaldo, który jakiś czas temu przeszedł operację kostki. Według lekarzy rehabilitacja może trwać nawet 3 miesiące. Z kolei Carlos Tevez jak i Nemanja Vidic znajdują się w kadrze United i zapewne wystąpią w meczach przeciwko Kaizer Chiefs i Orlando Pirates. Na boiskach RPA będziemy mogli zobaczyć również czterech reprezentantów Anglii: Rio Ferdinanda, Wesa Browna, Michaela Carricka oraz Wayne`a Rooneya. Ferguson nie zapomniał zabrać ze sobą graczy najbardziej doświadczonych, czyli kapitana Manchesteru United, Garego Neville`a, Ryana Gigga oraz Paula Scholesa. Szkot poinformował również, że na tym tournee da pokazać się młodym zawodnikom. Tymi graczami mają być m.in. Chris Eagles i Danny Simpson.

Pierwszy mecz Manchesteru United rozegra już 19 lipca, a ich przeciwnikiem będzie zespół Kaizer Chiefs.

Od razu pytam jak będziecie śledzić mecz. Z góry dzięki za linki do Sopcasta, nazwy stacji telewizyjnych itd. A jak nie to się zostanie z livescore i naszym shoutboxem. A tego nie chcę :evil: Oczywiście zabraknie odpoczywających po Euro, m.in EVDS i Evry.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-07-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #32
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Linki będą w dniu spotkania pod tym adresem
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=14890&part=sports.

Kadra na tournee:

Bramkarze: Ben Amos, Ben Foster, Tomasz Kuszczak.

Obrońcy: Wes Brown, Jonathan Evans, Rio Ferdinand, Gary Neville, John O'Shea, Mikael Silvestre, Danny Simpson, Nemanja Vidić.

Pomocnicy: Michael Carrick, Chris Eagles, Darren Fletcher, Darron Gibson, Ryan Giggs, Lee Martin, Paul Scholes.

Napastnicy: Fraizer Campbell, Wayne Rooney, Carlos Tevez.


Fan United od 1992 roku
16-07-2008 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Pięknie się zaczyna sezon, na tournee nie jedzie także Hargreaves i szczerze wątpie by grał on na początku sezonu.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
17-07-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #34
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Cytat:Sir Alex Ferguson na dzisiejszej konferencji prasowej przyznał, iż zawodnik powinien być gotowy do gry przed rozpoczęciem sezonu.

- Być może to przez wznowienie treningów na twardych nawierzchniach, a może po prostu to kontuzja wrodzona – przyznał Fergie.

– Staramy się rozwiązać problem Hargreavesa poprzez zastrzyki. Tak robiliśmy w listopadzie ubiegłego roku i wówczas podziałało. Miejmy nadzieję, że do czasu kiedy wrócimy z Afryki wszystko będzie dobrze.

- Szanse Owena na normalne rozpoczęcie sezonu nie są jeszcze przekreślone. Jestem przekonany, że będzie z nim wszystko w porządku – dodał Szkot.

Znów to samo Sad

Na tournee nie jedzie Louis Saha, kontuzja? Nic nie było słychać. Wydaje się że to już niestety koniec przygody francuza z OLD TRAFFORD :cry: (obym się mylił)



Mój Blog: Pod presją czasu
18-07-2008 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Foster26 napisał(a):Na tournee nie jedzie Louis Saha, kontuzja? Nic nie było słychać. Wydaje się że to już niestety koniec przygody francuza z OLD TRAFFORD :cry: (obym się mylił)

Tak kontuzja. A czy on już ją wyleczył tę co miał przez ostatnie miesiące? Chyba nie, więc nic dziwnego. Prócz tego Ronaldo, Park i OH. Ostatni ma być gotowy na Newcastle.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
18-07-2008 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: Przygotowania do nowego sezonu
paolo napisał(a):Tak kontuzja. A czy on już ją wyleczył tę co miał przez ostatnie miesiące? Chyba nie, więc nic dziwnego

Wyleczyl, przecież w ostanim meczu ligowym. Jeszcze jakiś czas temu był z nim wywiad, w którym mówił, że teraz koncentruje się tylko na treningach, bo chce się jak najlepiej przygotować do sezonu Tongue
Więc jeśli SAF nie wziął go na tournee to jak już wyżej pisałem możemy się roztsać z Saha Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
18-07-2008 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Przygotowania do nowego sezonu
[Obrazek: 2copoj6.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Już dzisiaj (19.07) MANCHESTER UNITED zagra swoje pierwsze spotkanie na odbywającym się w Afryce turnieju Vodacom Challenge. Na Newlands Stadium rywalem czerwonych diabłów będzie zespół KAIZER CHIEFS. Mecz rozpoczyna się o 15.30. Można go obejrzeć pod linkiem, który już wcześniej podałem.

Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania.


Fan United od 1992 roku
18-07-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Kuszczak - Neville, Brown, Vidic, O'Shea - Fletcher, Scholes, Giggs, Eagles - Rooney, Tevez

Linia pomocy bardzo eksperymentalna, bez defensywnego pomocnika. Z przodu dwójka podstawowym napastników - wyraźnie widać, że Ferguson nie ma tam wielkiego pola do popisu.
19-07-2008 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Nie ma wielkiego pola do popisu i nie będzie miał dopóki nie kupi w końcu kolejnego napastnika.
Co do pomocy to tym defensywnym pomocnikiem będzie właśnie Fletcher, tak myślę.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
19-07-2008 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Skończyło się 1:1. Bramkę straciliśmy z rzutu karnego. Wyrównał Chris Eagles w drugiej połowie.

Typowy piknik przedsezonowy, mecz bez wielkiej historii. Jak ja widziałem występ poszczególnych piłkarzy:

Kuszczak- jego praca ograniczyła się właściwie do złapania jednego strzału z daleka i wyjęcia piłki z siatki po karnym. Raz przez brak komunikacji z Brownem zapachniało golem dla rywali. Solidny występ.
Neville- po tym sprokurowanym karnym jak i czasem niewłaściwym ustawianiu się widać, że Gary potrzebuje przede wszystkim ogrania przed startem sezonu.
Brown- spokojny występ.
Vidic- również bez większych zastrzeżeń. Może czasem mógłby być szybszy w swoich interwencjach.
O'shea- parę wejść lewą flanką. Dobry mecz, ale do Evry mu daleko.
Fletcher- nie najlepiej wychodzi mu gra w meczach kontrolnych na prawej sronie. Tak jak z Aberdeen bezproduktywny.
Scholes- prócz jednej bomby z daleka nie było o nim słychać, ale u niego normalne jest odpuszczanie spotkań kontrolnych. Dopiero w końcówce się uaktywnił.
Giggs- Ferguson zaczyna znów go wystawiać do środka pola, ale dziś jeszcze gorzej niż w Szkocji. Miernie.
Eagles- zaczął bardzo aktywnie, później trochę nieporadnie. W drugiej połowie chyba jednak lepszy występ co uwiecznił bramką na 1:1.
Rooney- taki szarpany mecz w jego wykonaniu. Czasem coś starał się wymyślić, ale nic nie wychodziło.
Tevez- jemu z całej drużyny najbardziej chciało się grać, co zaowocowało kilkoma okazjami strzeleckimi i asystą. Chyba najlepszy w naszym zespole.
Campbell- parę dobrych zagrań. Miał okazję na zdobycie gola. Dobrze by było jakby dostał szansę w kolejnym meczu od początku.
Simpson- od wejścia na boisko prawie nie schodził z połowy rywala, co wynikało z naszej przewagi. Jedno czy dwa dobre dośrodkowania. Jeszcze ciężko go oceniać.
Gibson- niewiele miał czasu na zaprezentowanie umiejętności.
Evans- zrobił to co do niego należało. Bez błędów.


Fan United od 1992 roku
19-07-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Oskar napisał(a):Co do pomocy to tym defensywnym pomocnikiem będzie właśnie Fletcher, tak myślę.
I zagramy z pustą prawą pomocą? :o

Nudny mecz. Może z 3, 4 ciekawe akcje. Raz Tevez mi zaimponował, gdy stracił piłkę, wrócił się przez pół boiska, odebrał i biegł w stronę bramki. Szkoda, że za mocno podał, bo Rooney nie potrafił jej opanować. Ten mecz potwierdził mnie w przekonaniu, że wbrew większości opinii Rooney nie jest w jakiejś szczególnej dyspozycji. Jasne, że to dopiero drugi mecz, ale niektórzy już pisali, że Rooney wraca do wielkiej formy. Ambitnie Eagles. Przyzwoicie Fletcher. Kolejna sytuacja, która mi się spodobała to indywidualna akcja Campbella. Nie sądziłem, że ten młodziak jest tak dobry. Robił co chciał z obrońcami. Kolejny, wielki plus dla niego. Gdyby ktoś mnie zapytał, kto według mnie jest najbardziej zaangażowanym w grę piłkarzem, odpowiedziałbym Nemanja Vidić. Co ten chłopak nie zrobi to głowa mała. Nie dość, że go faulowali, jakoś musnął piłkę, leżał na ziemi i się zaczął czołgać do tej piłki, żeby ją wybić. Unbelievable. Czym częściej w bramce stoi Kuszczak, tym bardziej martwię się o naszą defensywę.
19-07-2008 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Lucas, myślałem że Eagles będzie grał po prawej stronie.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
19-07-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Ale Fletcher nie potrafi grać defensywnie. :< To jest typowy pomocnik.
19-07-2008 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Typowy pomocnik potrafi grać zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Patrz Carrick.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
19-07-2008 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Przygotowania do nowego sezonu
ŁukaSsZ napisał(a):Typowy pomocnik potrafi grać zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Patrz Carrick.

Chodziło o typowego pomocnika, który gra wyłącznie w drugiej linii.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
19-07-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości