Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze towarzyskie (2008/2009)
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Mi także. Smile

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
19-07-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: Przygotowania do nowego sezonu
[Obrazek: 2hh39c8.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Przed nami kolejny występ Manchesteru United w turnieju Vodacom Challenge.
Dzisiaj na stadionie Absa Stadium rywalem United będzie zespół Orlando Pirates.
Mecz rozpocznie się o 20.10


Fan United od 1992 roku
22-07-2008 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Jak ktoś będzie miał link do ŚCIĄGNIĘCIA meczu to bym prosił o link, bo niestety nie będę mógł obejrzeć meczu, a chętnie bym zobaczył jak nasi sobie radzą.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
22-07-2008 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Manchester United- Orlando Pirates 1:0 po bramce Lee Martina.
Najsłabsze jak dotąd spotkanie z tych trzech towarzyskich. Jak ja widziałem występ poszczególnych graczy?

Foster- właściwie tylko raz zmuszony do większego wysiłku po strzale zza pola karnego.
Brown- w takich okolicznościach należy podziwiać to, że w ogóle zagrał.
Ferdinand- Rio na stojąco, dał pograć swojemu partnerowi ze środka defensywy.
Evans- bardziej widoczny w swoich interwencjach, błędów nie popełniał. Pozytywny występ. W końcówce lekki uraz.
Silvestre- raz się zapomniał i było groźnie pod naszą bramką, ale poniżej pewnego poziomu jak zawsze nie zszedł.
Eagles- nie mógł sobie znaleźć miejsca na boisku, niewidoczny i dziś na pewno słabiej niż w poprzednich występach.
Carrick- na początku wydawało się, że zdominuje środek pola, kilka ładnych zagrań, ale z czasem coraz mniej mu się chciało grać i widoczny był tylko po stratach, które rozpoczynały kontry rywali.
Gibson- ze dwa przebłyski, a później uparte kopanie prostopadłych piłek do napastników. Takimi występami raczej Fergusona nie przekona, a konkurencja w środku pola bardzo silna.
Martin- na plus oczywiście zwycięska bramka, ale w przeciągu całego spotkania dostosował się do słabego poziomu drużyny.
Tevez- grał właściwie w pomocy i to sprawiło, że niewiele wniósł do gry. Nie był to Carlos z poprzedniego spotkania.
Campbell- szczególnie w pierwszej połowie cała gra ofensywna była na niego, ale nie potrafił z tego skorzystać. Czasem udało się uciec obrońcom, zaliczył asystę, ale to ciągle za mało, żeby mógł być pochwalony za występ.
O'shea- zagrał swoje w końcówce.
Scholes- nawet miał okazję po wejściu do zdobycia bramki, ale chybił.
Rooney- trochę powiewu świeżości wniósł i nawet te kilka rozegrań mogło cieszyć po tym co oglądaliśmy wcześniej.
Simpson- na ostatnie minuty wszedł za Evansa


Fan United od 1992 roku
22-07-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Przygotowania do nowego sezonu
No i po meczu. Widowisko stało niestety na dość niskim poziomie, momentami można było przysnąć, ale w końcu to tylko sparingi. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Diabłów, a najlepiej IMO zaprezentowali sie strzelec bramki Martin i Tevez. Bardzo dobrze zagrała też nasza defensywa. W drugiej części oddaliśmy inicjatywę Orlando, ale nic wielkiego z tego nie wynikło. Reasumując, mecz był nudny,gra przeciętna, ale przynajmniej tym razem wygraliśmy. Ja osobiście czekam już na sparingi z europejskimi rywalami. Sezonie,sezonie...NADEJDź xD

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
22-07-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #51
Re: Przygotowania do nowego sezonu
No cóż można pisać o tym meczu. Przedsezonowy sparing wygrany przez Czerwone Diabły Wink

Foster - dobry meczyk, bardzo spokojnie w przeciwieństwie do Kuszczaka (zawsze to powtarzam)
Brown - uważam że dobrze zrobił decydując się na grę w tym meczu, przynajmniej mógł na chwile zapomnieć o rodzinnej tragedii
Rio - spokojnie jak zawsze
Evans - już chyba wiem dlaczego SAF puścił Pique do Barcy
Silvestre - jak Mikel, średnio jak zawsze
Eagles- po raz kolejny mnie nie przekonał
Carrick - mam nadzieję iż na początku sezonu będzie się bardziej starał
Gibson - oczekiwałem więcej, myślę że Ferguson też
Martin - strzelił bramkę, no ale trudno nie strzelić kiedy partner z druzyny tak wspaniale wypracowuje Ci akcje
Tevez - widać że nie pokazuję jeszcze 100% swoich umiejętności
Campbell - moje prośby zostały wysłuchane, w końcu zagrał cały mecz. Muszę jednak przyznać że jestem troszkę rozczarowany jego występem. Fraizer bardzo chciał, chyba za bardzo i dlatego sporo rzeczy mu nie wychodziło. Na + ma świetne zgranie główką do Lee przy bramce, to jest jedno z głównych zadań napastnika i w tym przypadku on je wykonał znakomicie. Miał troszkę sytuacje jednak był troszkę spięty i mu nie wychodziło.

Rooney - wszedł i coś tam pograł
O'Shea - nawet nie wiem kiedy wszedł na boisko Big Grin
Scholes - jak zawsze na pół gwiazdka, mógł nawet strzelić bramkę, jednak bramkarz wybronił jego strzał
Simpson - miałem nadzieje, że wiecej pogra

Czeka nas jeszcze jeden meczyk z... Orlando lub z Kaizer. Później będą już ciekawsze mecze, w drodze powrotnej z Portsmouth, mecz pożegnalny Solskjeara z Espanyole no i Juve na OLD TRAFFORD.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-07-2008 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Foster26 napisał(a):Foster - dobry meczyk, bardzo spokojnie w przeciwieństwie do Kuszczaka (zawsze to powtarzam)
Patrząc na Twój nick wydaje mi się, że nie jesteś do końca obiektywny.

No i zauważyłem jeszcze trend tutaj, że większość nawet jak nie ma za co to chwali Campbella. Zupełnie jak Rooneya po nieudanym meczu. Wink Link do ściągnięcia meczu ktoś posiada?

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
23-07-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Ja nie chwale Campbella. Chociaż to zgranie do Martina było good Wink A co do meczu to ja linka nie mam ale za godzine bedzie powtórka na Polsacie Sport w ramach MUTV.

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
24-07-2008 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #54
Re: Przygotowania do nowego sezonu
ŁukaSsZ napisał(a):Patrząc na Twój nick wydaje mi się, że nie jesteś do końca obiektywny.
Czy ja wiem Wink

ŁukaSsZ napisał(a):No i zauważyłem jeszcze trend tutaj, że większość nawet jak nie ma za co to chwali Campbella. Zupełnie jak Rooneya po nieudanym meczu.
Tu przepraszam ale napisałem przecież, że jestem rozczarowany jego występem. Pochwaliłem go tylko za to zagranie do Lee Martina.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-07-2008 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #55
Re: Przygotowania do nowego sezonu
[Obrazek: 2copoj6.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

W finale turnieju Vodacom Challenge 2008 spotkamy się z ekipą Kaizer Chiefs, która dziś pokonała Orlando Pirates 2:0.
Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 lipca o godzinie 15.30 na stadionie Loftus Versfeld.


Sir Alex Ferguson podjął decyzję o dołączeniu do przebywającego obecnie na tournee w Afryce seniorskiego składu Manchesteru United trzech młodych graczy, występujących na co dzień w drużynie rezerw. Chodzi o Rodrigo Possebona, Toma Cleverleya i Craiga Cathcarta.


Fan United od 1992 roku
24-07-2008 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #56
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Ja jestem bardzo ciekawy gry Possebona. Pół roku w rezerwach miał bardzo dobre. Poza tym w sparingach rezerw strzelił dwie bramki oraz prezentował dobrą grę. Pewnie Ole zadzwonił do Fergiego, by ten powołał Brazylijczyka Wink

Zobaczymy jak poradzi sobie w pierwszej drużynie...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-07-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #57
Re: Przygotowania do nowego sezonu
Zwycięstwem w finale 4:0 na Kaizer Chiefs zakończył swój udział w turnieju Vodacom Challenge Manchester United. Bramki zdobyli Ryan Giggs, Wayne Rooney, Tom Cleverley oraz Fraizer Campbell.

Sporo dzisiaj zawodników wystąpiło w barwach czerwonych diabłów, więc nie będę wszystkich po kolei oceniał, a skupię się na wybranych.

Kuszczak- nie był niestety to najlepszy występ Tomka. Dwa razy bardzo niepewne zachowanie, najpierw źle obliczył piłkę przy wyjściu do dośrodkowania, innym razem w sytuacji sam na sam raczej faulował napastnika, za co sędzia powinien odgwizdać jedenastkę.
Simpson- kilka rajdów prawą stroną mogło się podobać. Jeszcze daleko do zadowolenia, ale nie zawiódł.
Giggs- bardzo aktywny walijczyk co przypieczętował bramką. Na tle kolegów prezentował się bardzo świeżo.
Rooney- gol i asysta, a gdyby wykorzystał katastrofalne błędy środkowych defensorów rywali to dorobek mógłby być okazalszy.
Possebon- wiele o nim mówiono, ale pierwszy występ w seniorskicm zespole przeszedł bez echa. Nie chciał się wychylać przed szereg, więc niewiele można jeszcze o nim napisać.
Cathcart- na środku defensywy przytrafiło mu się parę średnich zagrań i zbyt krótkawych wybić głową. Na pewno mamy lepszych piłkarzy na tą pozycję.
Martin- asysta, potrafi wykorzystać swoją szybkość.
Cleverley- niesamowity dzień dla niego. Strzelić bramkę w seniorskim zespole. Choć prócz tego zupełnie niewidoczny.
Campbell- miał parę okazji, jedną wykorzystał. Będzie to procentować w przyszłości.


Fan United od 1992 roku
26-07-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #58
Re: Przygotowania do nowego sezonu
No i wygraliśmy pierwsze w tym sezonie trofeum Wink

Mecz lepszy od dwóch pozostałych, już nasza gra wyglądała dobrze.

Kuszczak - dziki jak zawsze, gdyby nie ślepy sędzie to teraz bym pisał, że znów nam karnego załatwił. (ŁukaSsZ to jest to o czym pisałem po ostatnim meczu Smile )
Simpson - w obronie nie miał zbyt dużo do roboty, bardzo często zapędzał się do przodu, dobre wrzutki. Świetne prostopadłe podanie do Rooenya przy bramce nr2 i bardzo dobra wrzutka przy bramce nr 3
Cathcart - troszkę błędów popełnił....
Vidic - jak zawsze
O'Shea - nie zachwycił dziś, parę głupich błędów mu się przytrafiło
Fletcher - coś tam powalczył, mało widoczny
Carrick - widać że nie gra na 100% Wink
Possebon - z wyglądu bardzo przypomina Parka Smile dobry mecz w jego wykonaniu, bardzo spokojnie
Martin- z meczu na mecz gra coraz lepiej. Bardzo dobre dośrodkowanie do Giggsa przy pierwszej bramce
Giggs - strzelił bramkę, pokiwał troszkę obrońców, ogólnie dobrze, widać u niego chęć gry Smile
Rooney - jak zawsze waleczny, no i w końcu dziś zobaczyłem to czego od niego zawsze oczekuje. Spokój w akcji sam na sam, dziś załatwił bramkarza jak profesor Smile

Eagles - zrobił swoje po wejściu i zaliczył asystę prze bramce nr 4
Cleverly - ogólnie to zagrał dobrze, spokojnie. No i strzelił sobie bramkę Big Grin
Tevez - widać jak bardzo chce już grać, waleczny niczym Rooney, kiwał podawał, robił wszystko co mógł Big Grin
Campbell - w końcu się wstrzelił. W dzisiejszym meczu ta bramka mu się jak najbardziej należała. Mógł ją strzelić szybciej lecz obrońca wygibasem wybił piłkę z linii, ogólnie to dobrze
Gibson - dziś troszkę nietypowo, bo grał na prawej stronie pomocy, muszę powiedzieć że szło mu całkiem nie źle
Evans - już wiem dlaczego SAF pozwolił Pique na powrót do Barcelony, widać że gra na wypożyczeniu w Sunderlandzie bardzo dobrze mu zrobiła
Scholes - jak w meczach towarzyskich Wink

Pomimo ogromnej rotacji składu, jaką w tym spotkaniu nam zaprezentował SAF, nasza gra wyglądało dobrze. Widać że forma idzie w górę, co bardzo cieszy. Jutro Portsmouth... należy się spodziewać, że w pierwszym składzie wybiegną m.in. Rio. Gary i Foster, którzy w dzisiejszym meczu nie pojawili się ba boisku.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-07-2008 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #59
Re: Przygotowania do nowego sezonu
[Obrazek: 2zyzy1l.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Foster26 napisał(a):Jutro Portsmouth...
Godzina 20.45 w Nigerii ostatnia część afrykańskiego maratonu. Później wracamy do Europy.


Fan United od 1992 roku
27-07-2008 07:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #60
Manchester United - Kaizer Chiefs: skrót spotkania
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/RwhvifcFf0E&hl=en&fs=1[/flash]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-07-2008 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości