Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub czy reprezentacja?
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Klub czy reprezentacja?
Co stawiacie na pierwszym miejscu? Ulubiony klub czy drużynę narodową? Wielu ludzi wolałoby sukces swojej ukochanej drużyny niż zwycięstwa kadry narodowej. Inni z kolei twierdzą, że to reprezentacja narodowa jest najważniejsza. A jak wy uważacie?

Ja szczerze przyznam, że gdybym miał wybierać np.: Mistrzostwo Europy dla Polski lub Potrójna Korona dla Manchesteru United to wybrałbym to drugie...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
01-06-2008 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Klub czy reprezentacja?
Piłkę nożną poznawałem dzięki grze Polskiej Reprezentacji! Zawsze na dobre i na złe!
Oskar napisał(a):Mistrzostwo Europy dla Polski lub Potrójna Korona dla Manchesteru United

Zdecydowanie to pierwsze. Uwielbiam sport w Polsce! Przede wszystkim sukces Leo i polskich orłów będzie dla mnie ważniejszym niż sukces United. Na mecz polskiej reprezentacji można pojechać bez problemów, na mecz United to chyba raczej tylko na jeden bo z kasą się nie wyrobi.
01-06-2008 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
Re: Klub czy reprezentacja?
Mnie polska reprezentacja średnio interesuje. Nawet nie wiem kto jedzie na Euro itp. Dzisiaj się dowiedziałem, że grali sparing. Zdecydowanie bardziej wolałbym sukcesy MU, bo polska reprezentacja i tak jest cienka jak dupa węża. Pozdro

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
01-06-2008 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #4
Re: Klub czy reprezentacja?
Oskar napisał(a):Co stawiacie na pierwszym miejscu? Ulubiony klub czy drużynę narodową? Wielu ludzi wolałoby sukces swojej ukochanej drużyny niż zwycięstwa kadry narodowej. Inni z kolei twierdzą, że to reprezentacja narodowa jest najważniejsza. A jak wy uważacie?

Pisał o tym MattMan na redlogu:
Biały Orzeł czy Czerwony Diabeł?

Ja powiem tyle, jestem patriotą i szczerze mówiąc wolałbym Mistrzostwo Świata dla Polski niż Potrójną Koronę dla United.

Dlaczego? Odpowiedz jest prosta.
1) Mistrzostwa są co 4 lata, Potrójną koronę można zdobyć co roku.
2) Mistrzostwo cieszy cały naród (nawet tych co nie kibicują troszkę to ucieszy, a na pewno nie wywoła zawiści)
3) Mistrzostwo zainteresuje piłką większą rzeszę młodych ludzi i nie namnoży się "sezonowców"
4) Manchester ma już Potrójną Koronę, Polska nie ma Mistrza Świata Big Grin

Nie mówię, że ktoś kto nie kibicuje naszej reprezentacji nie jest patriotą, żeby ktoś mi potem nie wypomniał Big Grin.

No ale to tylko moje zdanie, jak ktoś woli sukcesy MU, a na drugim miejscu Polski to jest to jego prawo i mi to nie przeszkadza w ogóle bo w końcu i tak w czołówce są drużyny na których mi zależy Big Grin.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
01-06-2008 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Klub czy reprezentacja?
Tu się zgodzę z Tmssnem, Polska gra kiepsko i przede wszystkim baaaaaardzo nudno. Nie mogę wysiedzieć pięciu minut przed telewizorem jak ich widzę. Kompletnie mnie nie interesuje kadra narodowa, i może to nie patriotyczne, ale na Mistrzostwach Świata nigdy nie kibicowałam Polsce, ba, nawet nie wiedziałam kiedy jest mecz. Już wolałam obejrzeć mecz Włochy - Ghana, czy Wybrzeże Kości Słoniowej, Anglię, Portugalię. Wszystkich, oprócz Polaków.
Także jeżeli miałabym wybierać między sukcesami kadry Leosia i Fergie'go, zdecydowanie wybieram Manchester. W ogóle bez porównania, a gdzie tam. 8-)

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
01-06-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Klub czy reprezentacja?
Manchester...
Takie emocje jakie przeżywałem w meczu United vs Chelsea w finale CL nie da się porównać do niczego, na Polska vs Niemcy będą mniejsze wiem w ciemno, United potrafi wygrywać w najmniej spodziewanym momencie, grać efektownie, efektywnie, kwintesencja piłki...
A jak patrzymy na rep. Polski, przychodzi mecz z jakaś potęga piłkarską i dość często bywa kaszana, zero sukcesów w ost latach, a United sam wiecie..

United mamy na co dzień, reprezentację raz na 2-3 miesiące z małymi sukcesami.
01-06-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #7
Re: Klub czy reprezentacja?
Jak nie trafiam w gust muzyczny Olis, tak tu widzę się łączymy Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
01-06-2008 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Klub czy reprezentacja?
Tomassen napisał(a):Jak nie trafiam w gust muzyczny Olis, tak tu widzę się łączymy
W słusznej sprawie zawsze przyznam rację. Big Grin

radzio napisał(a):jak ktoś woli sukcesy MU, a na drugim miejscu Polski to jest to jego prawo i mi to nie przeszkadza w ogóle bo w końcu i tak w czołówce są drużyny na których mi zależy .
A jak ktoś woli sukcesy MU, a na drugim miejscu na pewno nie ma Polski, to ci przeszkadza? Big Grin

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
01-06-2008 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Klub czy reprezentacja?
Zdecydowanie klub - Manchester United. To jest moja miłość przecież.

Jeśli chodzi o Reprezentację, to oczywiście jako Polak kibicuję naszej Reprezentacji, ale jeśli chodzi o sympatię, to większą darzę np. Anglików i Holendrów. Choć najbardziej zależy mi na sukcesach Polaków Wink Trochę zagmatwałem ....
01-06-2008 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Klub czy reprezentacja?
Mistrzostwo Anglii MU > Mistrzostwo Świata PN

I to nie jest kwestia patriotyzmu, tylko kwestia umiejętności zawodników i jakbym to ujął "szacunku zwrotnego" czyli postawy osób w stosunku do kibiców.

I tego mi brakuje, w polskiej piłce. Na chwilę obecną są za ciency, więc rozmowa o MŚ to fantazjowanie. W dodatku nic nikt nie robi żeby mnie ( nas ) przekonać do tego sportu. Rachityczna organizacja, korupcja, obskurne stadiony, jeden Leo czy Smolarek wiosny nie czyni. I jeszcze te narodowe złodziejstwo na stadiony ble.

Jak w Polsce, będzie zdrowa piłka, piłkarze będą biegać i zostawiać płuca na boisku to może wtedy... ale to i tak będzie jakieś 30 lat kibicowania United vs kilka lat reprezentacji. A wystarczy żebym zobaczył naszych piłkarzy zostawiających tyle serca na murawie co Rooney, i wtedy to ma sens. Kibicowanie tylko dlatego, że mają orzełka na koszulkach ?

Za to bardzo szanuję polskich siatkarzy i szczypiornistów i każdy ich mecz wzbudza u mnie emocje, a dziś na meczu z Danią przysypiałem... Big Grin

PS. Kapitalne zawody rozegrał wczoraj Vidic.... śmiem twierdzić, że jest lepszy od Rio

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
01-06-2008 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Klub czy reprezentacja?
Staram się zawsze kibicować reprezentacji, czy to siatkarze, siatkarki, szczypiorniści czy piłkarze. Jestem Polakiem i wspieram swój naród. Nieważne, że Polacy nie grają porywająco, mecz prawie zawsze "zaliczam". Klub to inna bajka. Inne emocje, radości, rozmowy o meczu w szkole. Nie potrafię tego porównać i radzę tym, co chcą tu o tym napisać dobrze się zastanowić. Dla mnie klub i reprezentacja to całkiem inne rzeczy, ale traktuję je w miarę tak samo.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-06-2008 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Klub czy reprezentacja?
zdecydowanie reprezentacja. pod wszystkimi wzgledami...

swoja droga mysle ze nie musze udowadniac czemu Tongue wyzej ludziska podali powod za mnie ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-06-2008 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Klub czy reprezentacja?
Ja nigdy nie zapomne dwumeczu z Portugalią. Emocji wtedy towarzyszących nie da się porównać nawet z ostatnim finałem LM. Możliwe, że doszedł tu niewspominany wcześniej efekt zaskoczenia. W końcu niekt nie spodziewał się sukcesu Polaków.

Tak czy inaczej. Reprezentacja ważniejsza.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
02-06-2008 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Klub czy reprezentacja?
Oczywiście, że reprezentacja

dlaczego?
radzio napisał(a):1) Mistrzostwa są co 4 lata, Potrójną koronę można zdobyć co roku.
2) Mistrzostwo cieszy cały naród (nawet tych co nie kibicują troszkę to ucieszy, a na pewno nie wywoła zawiści)
3) Mistrzostwo zainteresuje piłką większą rzeszę młodych ludzi i nie namnoży się "sezonowców"
4) Manchester ma już Potrójną Koronę, Polska nie ma Mistrza Świata Big Grin

dlatego.

Pele good, Maradona better, George Best
02-06-2008 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Klub czy reprezentacja?
Dla mnie zdecydowanie wyższe jest dobro MU. Nie umiem tego uzasadnić
02-06-2008 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości