Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Derby?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 11.76% 2 11.76%
Jonny Evans 5.88% 1 5.88%
Gary Neville 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nani 47.06% 8 47.06%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Darron Gibson 0% 0 0%
Ryan Giggs 17.65% 3 17.65%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 11.76% 2 11.76%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
James Chester 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #31
Re: CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
Nie miałem przyjemności oglądać meczu od początku, ale z tego co udało mi się zauważyć, to był to taki typowy mecz pucharowy z dużą ilością bramek i nie do końca poukładaną grą z obu stron.
Wg mnie na pochwałę o tym meczu zasługuje bez wątpienia:
Rafael- ładnie podłączał się do przodu, miał swoje okazje, z tyłu troszkę gorzej...; Nani- ładny mecz Portugalczyka, widać że teraz myśli na boisku, do tego dochodzi piękna bramka Smile Giggs standardowo dobry występ- robi to co trzeba. Welbeck- całkiem nieźle, ale nie pokazał pełni możliwości no i Tevez- starał się bardzo, strzelił bramkę, szukał gry i był bardzo aktywny Smile

To po tym meczu mamy jeden Puchar już na wyciągniecie ręki Big Grin
Niepokojące jest jedynie to że ten mecz okupiliśmy tyloma urazami :/ Mam nadzieję, że szybko uda się pozbierać graczom, bo każdy zawodnik jest bardzo potrzebny.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-01-2009 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
Dziś tylko oceny graczy wg mnie:

Foster - pewnie wybronił te parę łatwych strzałów, dobra komunikacja z obroną, widać że jemu obrońcy bardziej ufają niż Tomkowi, przy bramkach był bez szans. Karny - no cóż tu wszystko zależy od szczęścia, a wolny to ewidentnie wina murku który nawet nie raczył podskoczyć, Ben późno zobaczył piłkę i nie był jej w stanie obronić

Rafael - w ofensywie bardzo dobrze, jednak w obronie przytrafiło mu się kilka głupich błędów, jeszcze się musi sporo nauczyć...

Gary - przed meczem miałem obawy, Gary w środku jakoś zawsze mi nie pasuje, ale poradził sobie dobrze, widać że forma idzie do góry, nasz kapitan gra coraz pewniej, to cieszy Wink

Evans - grał bardzo dobrze do momentu gdy doznał kontuzji, później ten karny, no ale wiadomo nie był w stanie dać 100%

O'Shea - nasi napastnicy powinni się uczyć od niego jak wykorzystywać sytuacje sam na sam Big Grin w obronie jak zawsze solidnie, parę razy ładnie włączył się do akcji ofensywnych

Nani - wszyscy wczoraj widzieliśmy co Nani potrafi gdy idzie na pełnym gazie, oby to robił częściej, chyba najlepszy zawodnik wczoraj, powinien częściej dostawać szanse.

Gibson - bardzo dobrze w defensywie, miał bardzo dużo odbiorów, ładnie też czasem rozgrywał jednak miał też sporo błędów, w II połowie przez pewnie czas niewidoczny

Anderson - ostatnio coś Andi grał słabiej i jeszcze ta kontuzja :/

Giggs - oby tak dalej Wink

Welbeck - kolejne dobre spotkanie, miał udział przy dwóch bramkach, szkoda tylko że nie udało mu się strzelić...

Tevez - strzelił gola, wywalczył karnego, miał momenty naprawdę dobrej gry, jednak to jeszcze nie jest to...

------

Fletcher - średnio... no ale cóż, nie każdy OH Wink

Chester - widać było że był zdenerwowany, ale nie ma się co dziwić, dla niego to był debiut przed 70 tysięczną publiczną, następnym razem na pewno będzie lepiej

Ronaldo - w ogóle nie rozumiem dlaczego SAF zdecydował się go wpuścić.... w dodatku jeszcze grał słabo...



Mój Blog: Pod presją czasu
21-01-2009 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
Nie wiem czemu wiekszosc z was uczepila sie Andresona, widzialem plansze na ktorej zobrazowane bylo jak sie przemieszczal i facet byl wszedzie podczas tego meczu.. Zdecydowanie lepiej wypadł w obronie troche wiecej zaangazowania i pewnosci siebie, no a w ataku hmm ;] no jeszcze sporo sie musi nauczyc, jest troche porywczy i nierozgarniety ale potrafi walnac bombe (z Boltonem z 40m prawie mu wpadlo) strzeli jeszcze w tym sezonie, ja w to mocno wierze :mrgreen:

Za to mimo przepieknej bramki nie oczarowal mnie Nani ktorego wszyscy tu glosno chwalą, byly przebłyski dobrej gry na lewej flance, ale oprocz tego strzalu nie zauwazylem zeby bezposrednio przyczynil sie do jakiegos zagrozenia.

Tevez i Wellbeck bardzo ładnie, Gibson, Chester na swoim rezerwowym poziomie.
Evans - błędem było że dograł te ostatnie minuty, powinien zejść na bok i ewentualnie przy golu na 2:4 wrócić, bo mógł sobie tylko rozorać ten staw bardziej...

Co do wejścia na boisko Cristiano Ronaldo to odpowiedź jest bardzo prosta, na Carling Cup w 50% przychodzą kibice którzy nie mają doczynienia z Utd co tydzień, nie mają karnetów na cały sezon z rzadka bywają na LM, bo CC to puchar jednak duzo mniej ceniony także i tańszy dzięki temu. SAF chciał w jakiś sposób wynagrodzić wysoką frekwencję i wpuscił Crynaldo na te ostatnie 25 minut, karny perfekcyjny nic poza tym.. czekamy na FA Cup

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
21-01-2009 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #34
Re: CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
garret9 napisał(a):Chester na swoim rezerwowym poziomie
Ja myślę, że ocenianie jego występu w ogóle nie ma sensu. Dla każdego młodego chłopaka z rezerw czy akademii debiut na Old Trafford jest niesamowitym przeżyciem. Co by nie zagrał przez te 25 minut i tak może być zadowolony z siebie.

garret9 napisał(a):ale potrafi walnac bombe (z Boltonem z 40m prawie mu wpadlo)
Jasne, że w końcu strzeli. My się tak troszkę z Andiego nabijamy, ale prawda jest taka, że nawet O'Shea czy Ferdinanda grając w środku pola byłoby stać na takie "bomby". Dlatego dużo pracy przed nim, bo w środku pola piłkarz z uderzeniem Scholes'a na dłuższą metę bardzo by się przydał.

Co do Ronaldo. Nie mógł powiedzieć do Fergusona: Panie trenerze chciałbym sobie dziś pokopać troszkę, mogę wejść? Siedzenie na ławce nie zawsze musi być przyjemne Wink


Fan United od 1992 roku
22-01-2009 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości